Philips Philips PTA436 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Televize ZLEVNĚNO Philips PTA436 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ 199

Televize ZLEVNĚNO

Philips PTA436 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Prodej ukončen

Použité, neopotřebované zboží

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Mysleli jste si, že moderní technologie 3D je výsadou kinosálů? Omyl! Nyní patří i do hráčského světa, a můžete ji mít přímo ve vašem obýváku! 3D brýlem Philips PTA436 jsou určeny pro hraní na LED televizorech Philips a poskytnou vám rozdělení obrazovky na dvě poloviny bez fyzického rozdělení obrazu. Poslouží pro hraní se dvěma hráčiDalší důležitou vlastností pasivních brýlí je jejich nízká hmotnost, takže ani při celovečerním nošení je ani neucítíte. Budete se tak moci zcela ponřit do hry. Brýle mají nastavitelnou podložku na nos a poskytnou optimální pokrytí i pro uživatele s dioptrickými brýlemi.

Pasivní 3D technologie je šetrná k vašim očím, protože z obrazu odstraňuje nepříjemné blikání. Jednotlivé řádky jsou polarizovány, pro sledování 3D obrazu tak stačí jenom nasadit 3D pasivní brýle. Na rozdíl od aktivních 3D brýlí jsou lehčí, levnější, nepotřebují žádné dobíjení a mají vysokou propustnost světla. Pasivní 3D technologie je novou dimenzí sledování filmů, která se používá i v kinech IMAX - nezůstaňte proto pozadu za dobou a opatřete si ji i vy!


Parametry

TECHNICKÉ DETAILY
Kompatibilní produktyPhilips PDL7906, PFL76X6, PFL79X6, PFL8606D, PFL8956D
Pouzdro na přenášeníAno
VLASTNOSTI
Druh zboží3D brýle
BARVA
BarvaČerná
HMOTNOST A ROZMĚRY
Hmotnost170 g
Rozměry (ŠxHxV)145 x 50 x 265 mm
OBSAH BALENÍ
Počet kusů v balení2 kusy

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku