Diktafon

Philips DVT6500 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

-26% sleva

Použité, neopotřebované zboží

SLEVA 2 % ★ Použité

Ilustrační fotografie

Cena s DPH:
3 499 Kč
Splátky:
Koupit na splátky
Původní cena:
4 699 
Ušetříte
26% 1 200 Kč

Poslední kus

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.

8 GB, Maximální doba záznamu 1180 h, USB, Šedá další specifikace

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Elegantní stříbrný diktafon Philips Voice Tracer DVT6500 patří k tomu nejlepšímu, co mezi záznamníky zvuku existuje. Nejlépe se vám osvědčí pro nahrávání přednášek, rozhovorů či konferencí. Díky 3 mikrofonům a funkci AutoZoom+ si zařízení poradí i se vzdálenými hlasy, které bývají u slabších diktafonů často nezřetelné nebo zkreslené. Analyzuje příchozí zvukový signál a automaticky přizpůsobuje míru přiblížení podle vzdálenosti zdroje zvuku. Současně potlačuje zvuky a šumy z okolí, takže je záznam naprosto čistý.

Ovládání je snadné a intuitivní, k čemuž přispívají i ergonomické tvary tlačítek a jejich rozmístění. Přehledné uživatelské rozhraní podporuje osm jazyků. Vše ještě usnadňuje velký barevný LCD displej, který zobrazuje informace o stavu nahrávání. Nahrávat můžete ihned, stiskem jediného tlačítka, nebo hlasovou aktivací handsfree. Nahrávání se spustí automaticky v okamžiku, kdy se začne hovořit. Jakmile hovor ustane, diktafon učiní v nahrávání pauzu. FM rozhlasový přijímač umožňuje poslech oblíbené hudby na cestách i nahrávání skladeb z rádia. Díky vynikající kvalitě záznamu i přehrávání může diktafon fungovat také jako nouzový mp3 a wav přehrávač.

Záznamník se pyšní robustním a ergonomickým kovovým designem pro dlouhou životnost. Všechny nahrávky můžete snadno archivovat a sdílet – stačí jen zapojit zařízení přes USB port do počítače. Obsah přehrajete v systému Windows, Linux nebo Mac OS, a to bez nutnosti instalace jakéhokoliv softwaru (technologie Plug and Play). Přístroj má integrovaný vysoce výkonný lithium-polymerový akumulátor, který může být snadno nabíjen přes USB mikropřípojku, čímž je zajištěna dlouhá životnost. Tato baterie umožňuje na jedno nabití až 50 hodin nahrávání.

 

3Mic-HighFidelity

Dlouhá doba provozu

Paměť 4 GB

     
Pro co nejpřirozenější záznam hudby ve zvukové kvalitě podobné CD zařízení potřebuje mít poměr silného signálu a šumu, vysoce dynamické mikrofony pro záznam tichých tónů stejně jako hlučných bubnů, kvalitní zavěšení mikrofonu, aby se zabránilo záznamu průvodního hluku a silné oddělení pravého a levého kanálu pro efekt živého poslechu lidským uchem. To vše je u tohoto diktafonu splněno.   Vysoce kvalitní lithium-polymerový akumulátor dobíjený přes MicroUSB přípojku nabízí dlouhou pohotovostní dobu, takže budete mít přístroj vždy k dispozici.   Diktafon má vestavěnou 4GB paměť, která slouží k nahrání 44 dnů záznamu. Už v základu se tak jedná o více než dostatečnou kapacitu.  

Záznam ve formátu MP3

Plug & Play

Snímač pohybu

Diktafon nahrává záznam v, dnes nejrozšířenějším, formátu MP3. Díky tomu můžete své záznamy snadno přehrávat téměř všude.   Díky funkci Plug & Play máte rychlý přístup ke svým nahrávkám bez nutnosti instalovat dodatečný software. Po připojení přes USB kabel k počítači s Windows, Mac OS či Linuxem se diktafon objeví jako vyměnitelný disk. Okamžitě tak máte možnost přehrávat, přenášet a zálohovat své nahrávky.   Díky zabudovanému snímači pohybu dokáže automaticky seřídit citlivost mikrofonu tak, aby odpovídala situaci, a brání náhodnému zablokování zvuku, který si přejete nahrát.  

Funkce přednahrávání

Velký displej

Dálkové ovládání

Funkce předběžného nahrávání umožňuje zaznamenat posledních pět vteřin předtím, než stisknete tlačítko pro nahrávání. Vytváří stále dokola pětisekundový záznam, který je, pokud nezačne nahrávání, pokaždé ihned smazán. Tato funkce je užitečná pro zachycení úplného záznamu při nečekaném nahrávání.   Uživatelské rozhraní diktafonu je, nejen díky velkému barevnému displeji, velmi přehledné. Nabízí tak jednoduché a intuitivní ovládání přístroje.   Díky dálkovému ovládání můžete diktafon umístit na nějaké perfektní místo v závislosti na situaci a z dálky ho zapnout, po případě ovládat.  

Linkové připojení

 

Slot pro MicroSD

 

Kovový design

 
     
Pomocí linkového kabelu můžete jednoduše nahrávat externí zdroje zvuku.   Diktafon je možné rozšířit pomocí paměťové karty MicroSD o dalších až 32 GB. Kapacita nahrávání je tak prakticky neomezená.   Díky svému kovovému provedení, není diktafon nejen velmi robustní a odolný, ale i lehký, díky čemuž si ho můžete vzít opravdu všude.   

Parametry

ZVUK
Maximální doba záznamu1180 h
Režim záznamuVysoká kvalita (HQ), Pulzně kódová modulace (PCM), Super Long Play (SLP)
Zabudovaný mikrofonAno
Podporované formáty zvukových souborůMP3
Frekvenční rozsah750 - 20000 Hz
Přenosová rychlost MP38 - 320 Kbit/s
OBRAZOVKA
Vestavěný displejAno
Typ displejeLCD
Rozlišení displeje96 x 64 px
Úhlopříčka displeje2,79 cm (1.1")
REPRODUKTORY
Vestavěné reproduktoryAno
Počet zabudovaných reproduktorů1
Výstupní výkon1000
Průměr reproduktoru2,8 cm
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Rozhraní / konektorUSB
Počet portů USB 2.01
Konektor pro mikrofon (line-in)Ano
Výstup sluchátekAno
Line-inAno
RÁDIO
FM rádioNe
BATERIE
Typ baterieLithium-polymerová (LiPo)
Kapacita baterie610 mAh
Počet baterií1
Výdrž baterie (max.)25 h
ÚLOŽNÁ MÉDIA
Podporovaná médiaFlash karta
Kapacita zabudované paměti8 GB
TECHNICKÉ DETAILY
BarvaŠedá
Připojení sluchátek3,5 mm
NabíjecíAno
Citlivost mikrofonu58 dB
Doba nahrávání24 min
Typ směrového mikrofonuJednosměrný
Hlasová aktivaceAno
Možnost aktualizace firmwaruAno
Operační paměť8 GB
Vzorkovací rychlost32 kHz
Optimalizováno proKonverzace, Poznámky
OPERAČNÍ SYSTÉM / SOFTWARE
Podporované operační systémy WindowsWindows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64
Podporované operační systémy MacMac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion
DALŠÍ CHARAKTERISTIKY
Přenosová rychlost8 - 1411 kbps
OBSAH BALENÍ
BaterieAno
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
USB rozhraníAno

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi

Splátková kalkulačka

Při výpočtu splátek došlo k chybě.
Splátky nelze v aktuální chvíli vypočítat.
Cena s DPH: 3 499 Kč
Přímá platba:
0
Doba splácení:
0 měsíců
Měsíční splátka
Podrobnosti o úvěru
Výše jedné splátky:
Počet splátek:
Splatnost ke dni v měsíci:
Předpokládané datum poskytnutí:
Datum první splátky:
Datum poslední splátky:
Roční úroková sazba:
Celková částka splatná spotřebitelem:
RPSN: