54 455 elektra ihned k odeslání

2 910 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení 0

Výrobci 1

Více

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Zákazníci právě nakoupili

PC periferie - Logitech

Co si můžete pod pojmem periferie k PC představit? Může to být prakticky cokoliv, nicméně zde najdete ty nejdůležitější prvky. Jednak jsou to sluchátka, která jsou základem pro poslech veškeré hudby a filmů. Takové pseudo dělení sluchátek by mohlo být na headsety a náhlavní soupravy, kde najdete bezdrátová sluchátka nebo bluetooth sluchátka. Určitě najdete i taková, která budou ladit s vaším PCtuningem.

Dále jsou zde webkamery, díky kterým si budete moci volat s jinými lidmi přes skype či jiného klienta a být tak neustále v kontaktu. Pokud máte u počítače více USB zařízení, která chcete mít připojené, ale již nemáte dost USB vstupů, můžete použít USB hub. Jedná se o takový USB rozbočovač, či rozdvojku, který znásobí váš počet USB vstupů.

Jste-li vášnivý fotograf nebo jenom používáte paměťové SD a Micro SD karty ve fotoaparátu či mobilním zařízení, bude se vám hodit čtečka paměťových karet. Super věci máme i pro ty, kteří rádi kreslí nebo pro čisté grafiky a designéry. Jedná se o grafické tablety. Grafický tablet je příslušenství, na kterém můžete kreslit návrhy či designy a rovnou je promítat na podložku tabletu a zároveň i do počítače. Je to prostě tablet na kreslení.

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

 • Headset, náhlavní souprava

  porovnat

  Logitech Wireless Headset H600

  Plně obklopující uši, bezdrátová, PC/Gaming, Černá, Frekvence sluchátek 40 - 10000 Hz

  Logitech Wireless Headset H600

  -18%

  2 069  1 699 Kč bez DPH 1 404 

  Poslední kus

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky