Vyhledávání partnera

Zahrada, exteriér

 • PMA architects

  1 hodnocení

  Kaštanová, Brno

  PMA architects je mladý team složený z architektů, krajinářských architektů a stavebních inženýrů - ale hlavně z lidí s vizí a chutí dělat věci, které mají smysl, styl a těší nejen je. PMA založili v roce 2013, ale zkušenosti v oboru sbírali již mnohem dříve, a to po celé Evropě od Slovinska, Dánska až po Švýcarsko a Rakousko. Díky tomu mají rozhled a ví, čeho chtějí dosáhnout v rámci jejich projektů.

   

  Portfolio prací ke shlédnutí na adrese: http://www.pmarch.cz/portfolio

  Zobrazit detail >>>
 • Arbodesign

  2 hodnocení

  Křenová 40, Brno

  ArboDesign vznikl v roce 2012 jako projekt čtyř přátel, kteří se rozhodli spolupracovat při tvorbě zahradní architektury a službách s tím souvisejících.

  Naší strategií je s našimi zákazníky spolupracovat tak, aby se i přes náklady na projekt a realizaci spolupráce vyplatila. Díky našim zkušenostem a znalostem jsme schopni navrhnout takové řešení, které bude nejen účelné a krásné, ale bude také funkční po dlouhou dobu bez dalších zbytečných zásahů. Disponujeme vlastní okrasnou a trvalkovou školkou, proto nabízíme velice zajímavé ceny na rostlinný materiál. Do oboru zahradní architekrury se snažíme přinést svěží vítr a vyhranit se od většiny ostatních firem na trhu svým vlastním neotřelým přístupem. Ctíme přírodní zákonitosti zahrady a reagujeme na okolní krajinu.

  Náhledněte do našich referencí na http://www.arbodesign.cz/reference.html

  Zobrazit detail >>>
 • Concrete design

  2 hodnocení

  Brno, Brno-Bohunice

  Naše firma se zabývá designem betonových předmětů v podobě interiérových doplňků a funkčních a uměleckých objektů pro zahrady a terasy. Jsme nadšenci betonu. Obdivujeme tento výjimečný materiál. Je surový, čistý, tvárný a reprezentuje charakter novodobé společnosti. 

  Naším designem tvoříme neokoukané a estetické formy a povyšujeme původně čistě stavební materiál na nezaměnitelnou uměleckou hmotu. Naše interiérové a exteriérové doplňky představují v prostoru novou dimenzi a svou oduševnělostí a stopami po utváření a zrání tvoří originální a podruhé již nenapodobitelné produkty, které vás, váš styl i vaše bydlení budou hrdě reprezentovat.

   

  Přečtěte si o nás článek dostupný na http://www.homepix.cz/magazin/concrete-design/1000.

  Zobrazit detail >>>
 • Aleš Němčanský

  0 hodnocení

  Husova 165/5, Brno

  Specializuji se na obkladačské práce - obklady i dlažbu, ale především na práci s mozaikou a to jak v interiéru, tak exteriéru. Zkušenosti a inspiraci jsem získal dlouholetou praxí u nás v ČR, ale i zahraničí, zejména v Itálii. Prošel jsem sérií velkých staveb, ale vlastní tvorba je pro mě prioritou.

  Zobrazit detail >>>
 • Tomáš Šedivý

  0 hodnocení

  Drietoma 685, Trenčín

  Víta Vás stavebný tím TS Stav.

  Venujeme sa kompletným rekonštrukciám rodinných domov/bytov a kúpeľní na kľúč. Od roku 2010 sa naša činnosť rozšírila aj na stavby rodinných domov, prístavby a nadstavby podkrovných priestorov, ako aj kompletné dodanie stavebných materiálov, plastových okien a výrobu nábytku na mieru od našich partnerov. Práce vykonávame na území Trenčína a celého Trenčianskeho kraja a od roku 2014 sme rozšírili našu stavebnú činnosť aj v Bratislave a okolí.
  Pri našej práci dodržiavame technologické postupy prác a spracovania materiálov.
  So zákazníkmi sme neustále v kontakte a prejednávame požiadavky k ich maximálnej spokojnosti pri dostupných cenách a vysokej kvalite.

  Tešíme sa na spoluprácu!


  -Rekonštrukcie domov/ bytov a kúpeľní
  -Stavby a prístavby rodinných domov
  -Rekonštrukcie a nadstavby podkroví
  -Sadrokartonárske práce
  -Zatepľovanie a fasády rodinných domov a objektov
  -Maliarske práce
  -Podlahy,dlažby-interiér/exteriér
  -Vodoinštalácie a kanalizácia
  -Elektroinštalácie
  -Stavebný materiál
  -Doprava do 3,5t
  -Výkopové práce

  Zobrazit detail >>>

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky