Vyhledávání partnera

Poradenství, plánování, design

  • PMA architects

    1 hodnocení

    Kaštanová, Brno

    PMA architects je mladý team složený z architektů, krajinářských architektů a stavebních inženýrů - ale hlavně z lidí s vizí a chutí dělat věci, které mají smysl, styl a těší nejen je. PMA založili v roce 2013, ale zkušenosti v oboru sbírali již mnohem dříve, a to po celé Evropě od Slovinska, Dánska až po Švýcarsko a Rakousko. Díky tomu mají rozhled a ví, čeho chtějí dosáhnout v rámci jejich projektů.

     

    Portfolio prací ke shlédnutí na adrese: http://www.pmarch.cz/portfolio

    Zobrazit detail >>>
  • Ovenecká 40, Praha 7

    Ateliér Urban Sphere Interior pod vedením interiérové designérky Markéty Aniolové nabízí návrhy a realizace interiérů v moderním nadčasovém pojetí. Klade důraz na jednoduchost, funkčnost a čisté linie. Pokud Vás oslovují moderní interiéry a v jednoduchosti nacházíte krásu, tak jste na správném místě.

    Zobrazit detail >>>
  • VS-Design

    6 hodnocení

    Palackého 12, Vyškov

    Zabývám se interiérovým designem a vedle toho, že mám možnost pomáhat návrhům na svět, a zároveň je uvádím do života prostřednictvím realizací, mě mimořádně těší možnost pomáhat klientům lépe bydlet a žít.

    Nabízím dispoziční řešení se zohledněním ergonomických pravidel, barevně - stylový koncept, animovanou 3D vizualizaci a reálné vzorky použitých materiálů. Dále konzultaci a pomoc s výběrem všeho, doslova od podlahy až po strop, tzn. výmalby a tapet, osvětlení, podlahových krytin, textilií a stínění oken, obkladů a sanity, dekorací a doplňků, atd. Navrhnu nejvhodnější umístění elektrických rozvodů a ostatních instalaci a doporučím vám vhodné dodavatele.

    Věřím, že pokud se vydáme na společnou cestu, najdeme způsob, jak vyřešit jakékoliv starosti, týkající se vašeho bydlení. Už teď se moc těším na setkání s vámi ...

    Zobrazit detail >>>
  • Arbodesign

    2 hodnocení

    Křenová 40, Brno

    ArboDesign vznikl v roce 2012 jako projekt čtyř přátel, kteří se rozhodli spolupracovat při tvorbě zahradní architektury a službách s tím souvisejících.

    Naší strategií je s našimi zákazníky spolupracovat tak, aby se i přes náklady na projekt a realizaci spolupráce vyplatila. Díky našim zkušenostem a znalostem jsme schopni navrhnout takové řešení, které bude nejen účelné a krásné, ale bude také funkční po dlouhou dobu bez dalších zbytečných zásahů. Disponujeme vlastní okrasnou a trvalkovou školkou, proto nabízíme velice zajímavé ceny na rostlinný materiál. Do oboru zahradní architekrury se snažíme přinést svěží vítr a vyhranit se od většiny ostatních firem na trhu svým vlastním neotřelým přístupem. Ctíme přírodní zákonitosti zahrady a reagujeme na okolní krajinu.

    Náhledněte do našich referencí na http://www.arbodesign.cz/reference.html

    Zobrazit detail >>>
  • Concrete design

    2 hodnocení

    Brno, Brno-Bohunice

    Naše firma se zabývá designem betonových předmětů v podobě interiérových doplňků a funkčních a uměleckých objektů pro zahrady a terasy. Jsme nadšenci betonu. Obdivujeme tento výjimečný materiál. Je surový, čistý, tvárný a reprezentuje charakter novodobé společnosti. 

    Naším designem tvoříme neokoukané a estetické formy a povyšujeme původně čistě stavební materiál na nezaměnitelnou uměleckou hmotu. Naše interiérové a exteriérové doplňky představují v prostoru novou dimenzi a svou oduševnělostí a stopami po utváření a zrání tvoří originální a podruhé již nenapodobitelné produkty, které vás, váš styl i vaše bydlení budou hrdě reprezentovat.

     

    Přečtěte si o nás článek dostupný na http://www.homepix.cz/magazin/concrete-design/1000.

    Zobrazit detail >>>
  • Vachova 1/36, Brno

    Nabízím kompletní služby v oblasti návrhů bytových i komerčních interiérů a jejich následné realizace. Provádím 3D vizualizace, výběr nábytku, barevné i stylové poradenství, asistenci při nákupu, spolupráci a dohled nad řemeslníky či dekorování interiéru.

    Nabízím tyto služby:

    • návrhy a realizace interiérů
    • 3D fotorealistická vizualizace
    • poradenství při změně interiéru  
    • barevné a stylové poradenství 
    • výběr nábytku, podlahových krytin, tapet a textilií 
    • zasítnění oken i dveří
    • návrh nábytku na míru a zajištění jeho výroby  
    • asistence při nákupu nábytku a doplňků
    • pomoc s výběrem uměleckého díla s možností krátkodobého umístění ve Vašem interiéru
    • spolupráce a dohled nad řemeslníky
    • dekorování interiéru 


     

    Zobrazit detail >>>
  • Laila Jedličková

    0 hodnocení

    1.máje 1796, Frýdek-Místek

    Ráda pro Vás navrhnu bydlení nebo komerční prostor, ve kterém se budete cítit příjemně a pomohu Vám návrh kompletně zrealizovat. Mohu také být průvodcem při tvoření Vašeho bydlení. Budete-li si přát změnit Váš interiér pouze pomocí dekorací, výmalbou, přemístěním nábytku a bez rozsáhlé rekonstrukce, jste také na správné adrese.

    Již 5let se věnuji interiérovému designu, mám za sebou spoustu realizací, přestaveb, novostaveb a také dolaďování interiérů.

    Těším se na Vás a společné tvoření.

    Zobrazit detail >>>
  • Lenka Ráčková

    0 hodnocení

    Vodní 1a, Brno

    Návrhy interiérů, včetně atypických prvků nábytku se zabývám již od roku 1996. Za tuto dobu jsem nasbírala spousty zkušeností a snažím se vždy respektovat jak přání a představy každého klienta, tak jeho finanční možnosti individuálně.
    Ne zřídka se stává, že jsem i následným poradcem na telefonu v případě realizace samotným klientem.
    Zobrazit detail >>>
  • STYL VALI s.r.o.

    0 hodnocení

    Brumovská 1033, Valašské Klobouky

    Společnost STYL VALI s.r.o. vznikla v roce 2008 na základě dlouholetých řemeslných zkušeností v truhlářském a stavebním oboru.

    Specializujeme se na truhlářskou výrobu na zakázku nejen z masívu, realizace interiérů včetně stavebních úprav, přestavbu bytových jader klasickou i novou technologií (bez nutnosti bourání), kuchyňské linky na míru, podlahy, rekonstrukce bytů, RD i komerčních objektů, zahradní domky, altánky, pergoly, terasy, dveře včetně obložek z masívu, dveře Solodoor.

    Zabýváme se realizací interiérů na klíč - návrh vhodného řešení interiéru, pomoc s výběrem použitých materiálů, spotřebičů i doplňků je samozřejmostí. Mezi naše další realizace patří rekonstrukce bytových jader, realizace půdních vestaveb i komerční realizace. V neposlední řadě umíme vyrobit jakýkoliv nábytek, nevyhýbáme se ani atypům.

    Navrhujeme, vyrábíme a montujeme tak, aby všechno zapadalo do interiéru jako dílky do puzzle. Vždy klademe důraz na kvalitu, v žádné fázi naší práce nepoužíváme napodobeniny, pracujeme pouze s originály. Za svou odvedenou práci si ručíme a samozřejmostí je i pozáruční servis. S našimi zákazníky jsme v kontaktu i po dokončení zakázky. Začínáme návrhem a končíme předáním nového bydlení včetně úklidu, takže stačí vejít a bydlet.

     

    Naše reference dostupné na adrese http://www.stylvali.cz/reference.

    Zobrazit detail >>>

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky