TV SAMSUNG 43" V AKCI ZA 10 999 KČ dříve za 11 990 Kč | pouze 21 ks
Parrot Parrot Rolling Spider White Parrot Rolling Spider White Parrot Rolling Spider White 4 1 1599

Parrot Rolling Spider White

4/5 hvězdiček 80% 1 recenze

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchKód výrobku: C0394065
Part.No.: PF723006AA

Parrot Rolling Spider White je velmi zajímavá hračka pro milovníky technologií. Ocení ji určitě každý kdo vlastní chytrý telefon nebo tablet. Je vhodná do exteriérů i interiérů. Díky této minidroně zažijete neskutečně mnoho úžasné zábavy. Díky mnoha funkcím vás nikdy neomrzí. 

Drona je poháněna malým, ale výkonným, elektromotorem. Ten je schopen vyvinout relativně velkou sílu a tak udržet dronu ve vzduchu anebo ji pohánět po zemi. To vše až do rychlosti 18 km/h. Na zemi se pohybuje pomocí velkých koleček, které lze odejmout. Ve vzduchu ji drží 4 vrtule, fungující na principu vrtulníku. Je možné tedy držet ji ve vzduchu na jednom místě, nebo ji různě otáčet. Při spojení koleček a letové síly, je možné s dronou jezdit po stěnách a dokonce i po stropě. Všemu pomáhá minimální hmotnost 55 g a kompaktní rozměry.

Stabilitu při všech těchto akrobaciích zajišťují tříosý gyroskop spolu s tříosým akcelerometrem. Pokud se dostanete blízko k zemi, budete na to upozorněni díky senzoru, který využívá ultrazvuk. Lety nízko nad zemí tak budou velmi precizní a bez kolizí. Rychlost je měřena vertikální kamerou, která porovnává po sobě jdoucí snímky při rychlosti snímaní 60 fps (obrázky za vteřinu). 

Startování probíhá pomocí ovládacího zařízení, nebo automaticky při volném pádu. Technologie závisející na akcelerometrech zaregistruje, že je ve vzduchu a automaticky spustí motory. Samo ovládání je možno pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, který se k droně připojí pomocí Bluetooth Smart. Maximální dosat této technologie je přibližně 20 m na volném prostranství. Aplikace FreeFlight 3 je dostupná na App Store i Google play zdarma a běží na operačních systémech Android, iOS a Windows 8.1 (samozřejmě i na jeho mobilním ekvivalentu Windows Phone 8.1). Operační systém drony je modifikace Linuxu, což zajišťuje stabilitu a takřka nemožnost výpadku. 

Vertikální kamera, která slouží ke zjištění rychlosti, může také zachycovat fotky dle vaší libosti. Ve své paměti uloží Rolling Spider až několik set fotek o rozlišení 300 000 px. Pomocí aplikace FreeFlight si fotky převedete z paměti přístroje do vašeho mobilního zařízení. Své fotografie i naplánované lety můžete sdílet a ukládat na Parrot Cloud, který již využívají statisíce lidí po celém světě.

Minidrona je napájena litihio-polymerovou baterií, která je měnitělná. K elekrické síti ji připojíte pomocí mikroUSB konektoru. Dvoubarevná LED diody vám indikují stav baterie.


Parametry

TECHNICKÉ DETAILY
ModelQuadroCopter
GyroskopAno
Počet os gyroskopu3
AkcelerometrAno
Počet os akcelerometru3
Senzor tlakuAno
BarvaBílá
Počet motorů4
BATERIE
Typ baterieLithium-polymerová (LiPo)
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka14 cm
Hloubka14 cm
Hmotnost65 g

Hodnocení zákazníků (1)
Napište další hodnocení

 • Jirka 25.02.2016

  80% 4/5 hvězdiček Doporučujeme

  Lehce ovladatelný, malý a lehký. Kolečka kolem vytvářejí ochranou bariéru při případných pádech nebo nárazech. Sice se tím zkrátila doba letu, ale lepší než si posílat náhradní vrtulky. To že jsou malé, jsou náchylné na každý "škrábanec". Kamera, spíš statický fotoaparát, má 2Mpx, ale není špatná. Aplikace která je zdarma ke stažení na velkou škálu novějších zařízení je velice šikovná a umí nastavit i různé úhly naklonění a rychlosti atd. Stejně tak zaznamenává statistiky.

  • odolný proti pádům
  • velikost
  • ovládání přes chytrý telefon
  • doba nabíjení: 1,5h / doba letu: 8minut

Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?