SPORÁK MORA V AKCI ZA 4999 Kč dříve za 5635 Kč | pouze 12 ks
začínáme za
SPORÁK MORA V AKCI ZA 4999 Kč dříve za 5635 Kč | pouze 12 ks
Parrot Parrot Rolling Spider Red Parrot Rolling Spider Red 1999

Parrot Rolling Spider Red

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchKód výrobku: C0394067       Part.No.: PF723008AA

Užijte si spoustu zábavy s luxusní hračkou Parrot Rolling Spider Red. Spousta unikátních technologií a neuvěřitelné množství možností vám zaručí zábavu na spousty hodin. Stačí se připojit chytrým telefonem a můžete si začít užívat nové zážitky.

Nastavit jako hlavníHlavním tahákem této minidrony je schopnost létání s vynikajícími letovými vlastnostmi. Maximální stabilita a vysoká rychlost jsou srovnatelné s daleko robustnějšími dronami. Přesto Rolling Spider váží jen 55 g a je velmi malý. Tyto vlastnosti jsou umožněny díky preciznímu tříosému gyroskopu, který je uložen přesně v centru celé konstrukce. Tato technologie zaručuje plynulost letu bez nežádoucích změn směru nebo klesání. Pokud se přece jen dostanete blízko k zemi, automaticky vás na to upozorní ultrazvukový senzor umístěn ve spodní části. Startování vrtulí probíhá dvěma způsoby - pomocí tlačítka v ovládací aplikaci nebo puštěním drony do volného pádu. Jakmile senzory zaregistrují tento pohyb, spustí letové funkce automaticky.

Nastavit jako hlavníDrona se může pohybovat i po zemi a to pomocí přídatných koleček. Rychlost pohybu ve vzduchu i na zemi snímá je počítána samotnou dronou a může dosáhnout až 18 km/h. Na těle je umístěna vertikální kamera, která snímá okolí rychlostí 60 fps a podle rozdílů mezi jednotlivými obrázky určuje rychlost pohybu. Má však i další funkci a to možnost využít ji jako fotoaparát. Fotky se ukládají do paměti a je možno uchovávat až několik set fotografií o rozlišení 300 000 px

 

 

Ovládacím panelem se pro vás stává obrazovka chytrého telefonu nebo tabletu. Stačí k tomu zdarma stáhnout aplikaci FreeFlight 3, která je dostupná na Google play i na App Store. Aplikace se pomocí technologie Bluetooth Smart spojí se systémem drony (ten běží na bázi Linuxu) a můžete si začít hrát. Pohyb drony je možno určovat živě nebo předem definovat sekvenci pohybů, která se po spuštění automaticky provede. Všechny tyto předprogramované pohyby lze uložit na Parrot Cloud, který dnes využívá již statisíce lidí po celém světě. 

Rolling Spider je napájen lithio-polymerovou baterií, která se po vyjmutí dobíjí kabelem s mikroUSB konektorem. Na jedno nabití vydrží v provozu asi 8 - 10 minut. Stav baterie indikují dvě LED diody na čele.


Parametry

TECHNICKÉ DETAILY
ModelQuadroCopter
GyroskopAno
Počet os gyroskopu3
AkcelerometrAno
Počet os akcelerometru3
Senzor tlakuAno
BarvaČerná, Červená
Počet motorů4
Maximální provozní vzdálenost20 m
BATERIE
Typ baterieLithium-polymerová (LiPo)
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka14 cm
Hloubka14 cm
Hmotnost65 g
OPERAČNÍ SYSTÉM / SOFTWARE
Podporované mobilní operační systémyAndroid, iOS, Windows Phone 7, Windows Phone 8

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?