Parrot Parrot Rolling Spider Blue  Parrot Rolling Spider Blue 1999

Parrot Rolling Spider Blue

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchKód výrobku: C0394066
Part.No.: PF723007AA

Chcete luxusní hračku k mobilnímu zařízení? Pořiďte si minidron Rolling Spider Blue od americké firmy Parrot. Ocení ho všichni, kteří si rádi užívají dobrou zábavu a unikátní technologie. Můžete jej využít v exteriéru i interiéru a pořád bude vykazovat stejnou funkčnost. 

Dron pohání malý, ale velmi výkonný elektromotor, který je schopný dodat dostatek energie, aby byla vyvinuta rychlost až 18 km/h. Tento výkon je hlavně vynaložen na udržení dronu ve vzduchu. Létání je hlavní atribut, který jej rozlišuje od podobných hraček. Přes svou minimální hmotnost 55 g a velmi kompaktní rozměry, oplývá sofistikovanými technologiemi, které mu zaručují maximální stabilitu a výborné letové vlastnosti. Letové vrtule jsou umístěny nahoře na přístroji a tak může dron viset ve vzduchu, nebo provádět zajímavé akrobatické prvky. Samozřejmostí je i pohyb po zemi díky odnímatelným kolečkům.

Stabilitu při letu i pohybu na zemi zajišťují tříosý gyroskop a tříosý akcelerometr. Již nikdy se vám nestane, že by se hračka sama převrátila nebo jste nad ní ztratili kontrolu. Jakmile se moc přiblížíte k zemi, budete o tom automaticky informováni, díky ultrazvukovému senzoru. To zajistí přesnost i při nízkých průletech.

Rychlost pohybu je počítána podle rozdílu mezi fotkami, které snímá vertikální kamera rychlostí 60 fps. Tato kamera slouží i k zachycování momentek z vašich letů. Jedním stisknutím fotku vyfotíte a ona se automaticky uloží do interní paměti drony. Do té je možno uložit až několik set fotek o rozlišení 300 000 px. Fotky je pak možno si pomocí aplikace přetáhnout do telefonu.

Rolling Spider se ovládá dálkově pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, který běží na OS WIndows 8.1, iOS nebo Android. Na tyto systémy je možno stáhnout aplikaci FreeFlight 3. Ta se pomocí technologie Bluetooth Smart připojí k systému dronu (ten běží na bázi OS Linux) a může začít zábava. Ovládání probíhá pomocí prstů, kterými řídíte veškerý pohyb živě. Nebo si můžete předdefinovat sekvenci pohybů, které poté drona automaticky provede. Tyto sekvence je možné si uložit na Parrot Cloud, který dnes již využívá velké množství lidí. 

Minidron je napájený vyměnitelnou litiho-polymerovou baterií, která ho udrží ve vzduchu přibližně 8 minut. Doba znovunabití se pohybuje kolem 90 minut a nabíjení je uskutečněno pomocí kabelu s mikroUSB konektorem. Stav baterie je indikován dvěma LED diodami na čele. 


Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?