Parrot Parrot Jumping Sumo Black ROZBALENO  Parrot Jumping Sumo Black ROZBALENO 2199

Parrot Jumping Sumo Black ROZBALENO

Prodej ukončen

Rozbaleno

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze rozbaleno a vyzkoušeno. Nemusí být v originálním obalu.


Kód výrobku: C0394063_ZT01

Důvody zařazení mezi bazarové zboží:

 

  • vybaleno/vyzkoušeno

Parrot Jumping Sumo Black je excelentní hračka pro uživatele chytrých telefonů. Vhodná do exteriérů i interiérů. Jedná se o minidron určený pro pohyb v jakémkoliv prostředí. Díky němu si užijete hodiny nespoutané zábavy. Spousta funkcí jej dělá jedinečným a nezapomenutelným. 

Malý, ale výkonný elektromotor je schopen vyvinout rychlost až 7 km/h a umožňuje skoky  do dálky a výšky až 80 cm. Silné pružiny, spojující spodní stranu těla a kolečka, dokáží vydržet i vysoký tlak a tak je možno s dronou dělat velmi rychlé otočky, měnit okamžitě směr a tlumit dopady po skoku. Uprostřed celé hračky je umístěn gyroskop, který zajišťuje maximální stabilitu při jízdě i při akrobatických prvcích. Pokud dostatečně zrychlíte, automatická kontrola trakce oddálí kolečka od drony. Tím se sníží těžiště a je ještě těžší vychýlit ji ze směru. Při nižších rychlostech je samozřejmostí automatické stáhnutí koleček do kompaktního módu. Další vymožeností je schopnost hračky posunout předmět, nebo do něj strčit.

Celý vnitřní systém běží na bázi Linuxu a s vámi se spojuje pomocí signálu 2,4 GHz nebo 5 GHz, který sám vysílá. Pomocí Wi-Fi jste schopni se připojit a začít svůj dron ovládat. Pracovní prostředí, které je potřeba, je možno zdarma stáhnout na App Store nebo Google play. Jedná se o aplikaci FreeFlight 3, která běží na všech operačních systémech, které jsou nyní k dispozici. Máte možnost ovládat dronu živě nebo nadefinovat pohyby předem. Toto se pak vykoná jedním stisknutím. Takto nadefinované sekvence je možno uložit na Parrot Cloud, který již využívají statisíce lidí.

  

Na čele dronu je malá kamera, schopná snímat video o rozlišení 640x480 a přenášet ho živě na obrazovku ovládacího zařízení. Máte tedy přehled, kam jedete, i když nemáte samotnou hračku v dohledu. Všechen tento přenos je možný až do vzdálenosti 50 m na volném prostranství (překážky vzdálenost snižují). Samozřejmostí je možnost uložit si snímané video do paměti telefonu či tabletu. 

Nabití dronu je indikováno zelenou LED diodou na čele. Energie plyne do motoru z lithiové baterie, která je schopná vydržet na jedno nabití běžet až 20 minut. Samotné nabití trvá přibližně 90 min. Po vybití jen připojíte mikroUSB k elektrické síti a čekáte. Výrobce nabízí i náhradní baterie.


Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?