REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
Parrot Parrot Jumping Night Buzz Hračky a gadgety Parrot Jumping Night Buzz 4699

Hračka a gadget

Parrot Jumping Night Buzz

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchKód výrobku: PF724104AA
Part.No.: PF724104AA
Model Jumping Night Buzz z druhé generace minidronů od společnosti Parrot vám přinese nový zážitek z přístrojů na dálkové ovládání. Kromě klasických prvků má totiž jednu bezkonkurenční výhodu. Umí skákat. Toho využijete zejména při průzkumu v náročném prostředí plném překážek. Nejmenším problémem tak nebudou schody, stůl ani poličky. Další výhodou modelu je možnost si posvítit na cestu. Přístroj je vybaven dvojicí LED, které jsou schopny osvětlit prostor a dát vám tak stoprocentní kontrolu nad dronem i v noci či tmavých místnostech.

Ovládat svůj dron můžete ve třech režimech. Za prvé je tu Jumper Mode, tedy režim skákání. V něm může dron kdykoliv skočit až 80 cm do výšky nebo do dálky, přičemž vždy přistane na svých kolečkách. Pokud dron zvednete ze země automaticky se skákání, pro vaši bezpečnost, zakáže. Druhý režim je Kicker Mode, tedy režim kopání. Ten vám dovolí odstranit pomocí pružiny jakýkoliv předmět, který vám stojí v cestě. Třetí je režim Auto-Balance. Vněm je dron perfektně vybalancován a při jeho jízdě ho nic nerozhodí. Mezi režimy lze přepínat při jízdě a využít tak pro každou situaci ten pravý.

Funkce Road Plan vám umožní na svém telefonu naprogramovat dronu dopředu jeho cestu. Sestavte tak například pro dron překážkovou dráhu a pomocí naprogramované sekvence pohybů ji překonejte bez nutnosti zasáhnout. Do sekvence lze poté vložit i ovládání světel a zvuků. Můžete tak vytvořit jedinečné triky a zábavné kombinace, které z vás udělají opravdového mistra svého dronu.

Parametry

FOTOAPARÁT
Integrovaný fotoaparátAno
Rozlišení kamery640 x 480 px
PAMĚŤ
Vnitřní kapacita paměti4096 MB
SÍŤ
Wi-FiAno
TECHNICKÉ DETAILY
ModelAutíčko
BarvaBílá
Počet motorů1
Maximální provozní vzdálenost50 m

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?