REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
Parrot Parrot AR.Drone 2.0 Power Edition Hračky a gadgety Parrot AR.Drone 2.0 Power Edition 7999

Hračka a gadget

Parrot AR.Drone 2.0 Power Edition

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchKód výrobku: PF721003BI
Part.No.: PF721003BI

Nová generace dronů AR.Drone 2.0 od společnosti Parrot slibuje vylepšení ve všech směrech. Hlavním tahákem je především HD kamera, pořizující záznam v rozlišení 720p, profesionální natáčení díky přednastaveným pohybům v režimu režiséra či možnost připojit GPS Flight Recorder, zařízení, které vybaví přístroj GPS signálem pro snímání trasy. Vynikající zážitek z létání zaručují výkonné motory, dlouhá výdrž baterie a robustní konstrukce, která vám dovolí i ty nejodvážnější kousky.

HD Kamera

HD kamera s rozlišením 1280x720 pixelů snímá 30 snímků za sekundu a pořídí tak z vašich letů unikátní záznam. Veškeré dění okamžitě vidíte na svém telefonu a můžete tak velice přesně směřovat svůj stroj i do míst, kam vy už nevidíte. Kromě videa můžete pořizovat i JPEG fotografie, přičemž vše se ukládá do vašeho zařízení či do připojeného flash disku.

AR.Freeflight

AR.Freeflight je základní aplikací k ovládání dronu. Typické prvky dálkového ovládání doplňuje vypnutelné použití akcelerometru. Přes aplikaci můžete nahrávat video, pořizovat fotografie a ty pak okamžitě sdílet. Zároveň vidíte velmi přesné informace o výšce i rychlosti dronu.

Režim režiséra

V aplikaci AR.Freeflight si můžete zakoupit a aktivovat i takzvaný Režim režiséra, který vám dopomůže k opravdu profesionálním záběrům. Můžete si například vybrat z několika přednastavených pohybů, jako je například panorama nebo jeřáb či využít stabilizaci videa a okamžitou úpravu a dostat tak čistý a hladký snímek.

Flight Recorder GPS

Využitím dokoupitelného Flight Recorder vybavíte svůj dron GPS modulem a vaše létání dostane nový rozměr. S tímto systémem dostanete do ruky nový způsob ovládání. Stačí nastavit destinaci, rychlost a výšku a dron sám, bez dalších instrukcí, dorazí na dané místo. Pro jeho automatické vrácení pak stačí stisknout jediné tlačítko. V aplikaci AR. Drone Academy si po každém letu můžete přehrát vytvořený trojrozměrný záznam. Jako třešnička na dortu se pak zdá možnost naplánovat si své trasy dopředu pomocí open source programu QGround Control.


Parametry

FOTOAPARÁT
Integrovaný fotoaparátAno
Rozlišení kamery480 x 640 px
PAMĚŤ
Vnitřní kapacita paměti1024 MB
SÍŤ
Wi-FiAno
TECHNICKÉ DETAILY
ModelQuadroCopter
GyroskopAno
Počet os gyroskopu4
AkcelerometrAno
BarvaČerná, Červená
Maximální provozní vzdálenost50 m
Maximální rychlost18 km/h

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?