Parní generátor

Parní generátor Bosch TDS8080

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: TDS8080
Part.No.: TDS8080

Parní generátor Bosch TDS8080

Hledáte praktického pomocníka, který vám pomůže při žehlení čistého oblečení a nikdy vás nenechá ve štychu? Pokud ano, tak je parní generátor Bosch TDS8080 nejlepší volba. Uvidíte, že díky němu se ze žehlení stane činnost, na kterou se budete dokonce i těšit.
Pyšní se žehlící plochou CeraniumGlissérPro, která známá pro tu nejvyšší kluznost po tkanině a vysokou tvrdostí pro zajištění dlouhé životnosti. A jak vlastně tento spotřebič funguje? Jednoduše napustíte do 1,8 litrového zásobníku vodu, tu můžete dolévat podle potřeby kdykoliv během žehlení, počkáte pár minut a můžete začít s prací. Abyste byli vždy v obraze, disponuje generátor ukazatelem "nádoba je prázdná" a "pára připravena". Samozřejmostí je také vertikální napařování a technologie Calc'nClean.
Výrobce dokonce myslí i na životní prostředí a svůj výrobek vybavil tlačítkem Eco. Po jeho aktivaci dojde ke snížení energie o 25 % a vody až o 35 %. Tím uděláte velkou službu nejen životnímu prostředí, ale především své peněžence.

 Zvolte si požadovanou teplotu žehlení

Vzhledem k tomu, že je každá tkanina jiná, musí se k nim i tak přistupovat. Není nic horšího než obtisk žehlící plochy na drahém svetru. Aby se předešlo tomuto dramatickému konci, disponuje parní generátor systémem VarioComfort. Ten se postará o to, že každému druhu tkaniny, ať se bude jednat o hedvábí nebo vlnu, poskytne tu nejlepší péči. A jak toho docílíte? Jednoduše si vyberete požadovaný program pomocí otočného kolečka a během pár sekund budete moci pokračovat v žehlení = zvolený program začne po zvolení blikat, a jakmile se teplota dostane na požadovaný stupeň, stabilně se rozsvítí.

 Pára pronikne hlouběji do tkaniny

Ani tvrdé tkaniny nebudou pro parní generátor Bosch TDS8080 žádný problém. Disponuje totiž parním rázem až 480 gramů, takže bez problémů pronikne mnohem hlouběji do tkaniny než je tomu u konkurenčních výrobků. A jak toho vlastně docílíte? Jednoduše stisknete příslušné tlačítko a spotřebič během pár sekund vytvoří potřebné množství páry a tím si poradí i s tou nejproblémovější tkaninou.

 Systém pro bezpečné skladování a přenášení

Manipulace, přeprava nebo i skladování parních stanic může být zdlouhavé a občas i velice nebezpečné. Nejen, že hrozí poškození přístroje, ale může být ohroženo i vaše zdraví a to v případě, kdy vám žehlící plocha spadne například na nohu. To se vám ale už nikdy nestane.
Parní generátor od firmy Bosch je vybaven systémem SecureLock. Ten se postará o to, aby byla žehlička zafixována k parní stanici a nenaskytla se příležitost pro její pád.

 Automatické vypínání

Určitě se vám minimálně jednou stalo, že jste někam spěchali a potřebovali si ještě na poslední chvíli něco vyžehlit. V tom lepším případě jste poté celý den přemýšleli nad tím, zda jste žehličku skutečně vypnuli, v tom horším jste se dokonce i vrátili a zkontrovali to. 
Pro tyto případy disponuje parní generátor inteligentním automatickým vypnutím. Jakmile přístroj bude nehybný ve vodorovné poloze déle než 30 vteřin či ve vertikální více než 8 minut, dojde k jeho vypnutí. Díky tomu je zajištěna 100% bezpečnost a šetří se tak i energie.

 


Parametry

VLASTNOSTI
Příkon parní stanice2400 W
Výkon bojleru1500 W
Maximální tlak páry7,5 bar
Vyměnitelná vodní nádržAno
Objem nádoby1,8 l
Doba vyhřátí2 min
Parní ráz550 g/min
Vertikální napařováníAno
Stálý výstup páry120 g/min
Materiál žehlicí plochyŽehlicí plocha Ceranium Glissée Pro
BarvaPurpurová, Bílá
Automatický navíječ kabeluAno
Doplnění kdykoliAno
UzamykáníAno
PŘÍKON
Napájecí napětí220-240
Frekvence vstupního střídavého napětí50/60
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka300 mm
Hloubka240 mm
Výška430 mm
Hmotnost5,3 kg
TECHNICKÉ DETAILY
Automatické odstraňování vodního kameneAno
Systém zabraňující odkapáváníNe

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi

Splátková kalkulačka

Při výpočtu splátek došlo k chybě.
Splátky nelze v aktuální chvíli vypočítat.
Cena s DPH: 8 999 Kč
Přímá platba:
0
Doba splácení:
0 měsíců
Měsíční splátka
Podrobnosti o úvěru
Výše jedné splátky:
Počet splátek:
Splatnost ke dni v měsíci:
Předpokládané datum poskytnutí:
Datum první splátky:
Datum poslední splátky:
Roční úroková sazba:
Celková částka splatná spotřebitelem:
RPSN: