Nábytkový program

Palermo

Palermo

Hledáte koupelnu  v neutrálním dekoru , kterou lze  snadno kombinovat  s jinými koupelnovými doplňky, která však splňuje  požadvky kvality a módních trendů ? Tak právě pro vás jsme vytvořili tento  jedinečný koupelnový program Palermo , díky kterému budete v koupelně rádi trávit čas. Nabíz í velkorysý úložný prostor v podobě jednotlivých skříněk , který bude lehce využívatelný všemi členy rodiny a hravě zde schováte veškeré hygienické potřeby.  Přední strana i boky jsou  v  bílé  nebo černé barvě, připadně v kombinaci obou . ...

Čtěte více

Cena od:
13 387 
s DPH 16 199 

Položky kolekce nábytku Palermo

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku Palermo

Hledáte koupelnu v neutrálním dekoru, kterou lze snadno kombinovat s jinými koupelnovými doplňky, která však splňuje požadvky kvality a módních trendů? Tak právě pro vás jsme vytvořili tento jedinečný koupelnový program Palermo, díky kterému budete v koupelně rádi trávit čas.

Nabízí velkorysý úložný prostor v podobě jednotlivých skříněk, který bude lehce využívatelný všemi členy rodiny a hravě zde schováte veškeré hygienické potřeby. Přední strana i boky jsou bílé nebo černé barvě, připadně v kombinaci obouMůže být oživena dekoračními prvky a koupelnovými doplňky dle vašich představ, proměníte tak vaši koupelnu v příjemné a vámi vysněné prostředí.

Nábytek je vytvořen z materiálu MDF. Jedná se o středně hustou vláknitou desku, která se vyznačuje především svojí pevností. 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky