ZOPO ZP952 Speed 7 Plus,bílá ROZBALENO

ZOPO ZP952 Speed 7 Plus,bílá ROZBALENO

ZOPO ZP952 Speed 7 Plus,bílá ROZBALENO

Kód výrobku: ZOPOZP952WH_ZT01

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Smartphony

Nejprodávanější Smartphony

1
Skladem
2
3

Vynikající mobilní telefon od společnosti ZOPO se kromě názvu ZP952 Speed 7 Plus, jenž předurčuje zejména rychlost telefonu, honosí i skvělým elegantním designem a řadou užitečných funkcí, díky kterým bude ovládání telefonu velmi pohodlné a intuitivní.

Stylový design

Elegantní vzhled telefonu propůjčuje zejména jeho broušená úprava a jemně zaoblený tvar s opravdu minimálním rámečkem. Už na první pohled je tak zřejmé, že se jedná o profesionální přístroj, jenž bude zároveň skvělým doplňkem. Dominantou telefonu je pak velký 5,5" displej s Full HD rozlišením 1920x1080 pixelů. Ten navíc oplývá technologií IPS, která je zárukou věrného zobrazení barev i širokých pozorovacích úhlů.

Vynikající výkon

Srdcem telefonu je osmijádrový procesor MTK6753 s pracovní frekvencí 1,3 GHz a 3GB operační paměť. Dohromady tak poskytnou více než dostatečný výkon pro svižný běh operačního systému i nainstalovaných aplikací. Užijete si tak nejnovější videohry, budete bez sekání sledovat filmy ve vysokém rozlišení i bleskověupravovat pořízené fotografie. Poznejte výkon telefonu, jenž byl podle své rychlosti pojmenován.

Špičkový fotoaparát

Pro pořizování momentek už s sebou nemusíte tahat svůj starý digitální fotoaparát. ZOPO Speed 7 Plus ho plnohodnotně nahradí díky zadní kameře s vynikajícím rozlišením 13,2 MPx a ohniskovou vzdáleností f/2.2. Máte tak v ruce profesionální přístroj, který vás nenechá ve štychu v žádné situaci a vždy vám pomůže zachytit kýžený okamžik v té nejlepší kvalitě. Telefon však nezapomíná ani na populární selfie snímky pro jejichž pořizování si přichystal kameru s rozlišením 5 MPx.

Jedinečný software

Telefon ZOPO Speed 7 Plus budete ovládat přes uživatelské rozhraní operačního systému Android 5.1. Ten ve své páté verzi doznal řady vylepšení zejména na poli výdrže a plynulého ovládání. Kromě toho se můžete spolehnout i na řadu předinstalovaných inteligentních programů i internetový obchod Google Play, jenž je bránou k miliónu dalších aplikací, z nichž velké množství je dostupné zdarma.

Skvělé funkce

Při surfování na internetu s telefonem ZOPO Speed 7 Plus se můžete spolehnout na ty nejvyšší rychlosti. Model je totiž opatřen technologií LTE pro připojení ke 4G síti, jež je zárukou nejrychlejšího mobilního internetu. Kromě toho můžete v telefonu využít hned dvou SIM karet zároveň, takže lze pro surfování využít jiný tarif, než například pro telefonování a posílání zpráv. Velkou výhodou je v neposlední řadě i baterie s vysokou kapacitou 3000 mAh, která váš telefon udrží na živu po celý den.

ZOPO ZP952 Speed 7 Plus,bílá ROZBALENO
ZOPO ZP952 Speed 7 Plus,bílá ROZBALENO
ZOPO ZP952 Speed 7 Plus,bílá ROZBALENO
ZOPO ZP952 Speed 7 Plus,bílá ROZBALENO