Získejte Blu-ray přehrávač a film jako dárek!

Získejte Blu-ray přehrávač a film jako dárek!

Jak na to:

• Kup si televizi Panasonic EX780

• A dostanete 4K Blu-ray přehrávač UB300 a k němu film Kong: Ostrov lebek jako dárek!

Chci myčku Siemens a tablety na půl roku

Chci televizor Panasonic EX780

Akce probíhá od 16. 10. 2017 do 20. 11. 2017.

Kompletní pravidla

Registrace

Prvotřídní kvalita obrazu v otáčecím a sklápěcím provedení

QLED TV kachlička

4K PRO HDR

Televizor Panasonic EX780 se honosí podporou 4K PRO HDR, je kompletně navržen a vyladěn v Hollywoodu a přináší kvalitu obrazu přesně podle představ filmařů. Obrazový procesor Studio Colour HCX2 od společnosti Panasonic pracuje s profesionálními technologiemi pro správu barev a zobrazí každý detail filmu..


Elegantní Switch Design

Díky funkci otáčení a výškového nastavení* zapadne EX780 skvěle do každého prostoru. Cinema Display přesně reprodukuje záměry filmařů a Quattro Tuner přináší čtyři různé typy příjmu televizního signálu – vše v jednom. Díky inovativním integrovaným tunerům si můžete mimo digitálního pozemního vysílání DVB-T2 vychutnat také satelitní, kabelový a IP obsah.)

*Liší se podle velikosti úhlopříčky

Z Hollywoodu až k Vám domů díky Ultra HD Blu-ray

QLED TV kachlička

Ultra HD Blu-ray přehrávače UB300

Moderní Blu-ray přehrávač Panasonic DMP-UB300 je nabitý technologiemi a dosahuje vysoké kvality obrazu i zvuku. Díky HDR si plně vychutnáte kvalitní obraz s bohatými a přesnými barvami ve vysokém rozlišení 4K. Tento model je navíc navržen pro reprodukci audia ve vysokém rozlišení s širokou podporou zvukových formátů.

Hollywoodský filmový zážitek u vás doma

Film Kong: Ostrov lebek na Ultra HD Blu-ray

Tým dobrodruhů zkoumá tajemný a nezmapovaný ostrov v Pacifiku, ale jejich cesta za poznáním se stává bojem o přežití, když narazí na území mocného Konga.

QLED TV kachlička