Získej bezdrátový vysavač 2v1 LG CordZero Handstick jako dárek k americké chladničce LG

Získej poukaz v hodnotě až 1 500 Kč na nákup u českých farmářů k nové úsporné lednici LG

1. Kup americkou chladničku LG GSX961NSAZ

2. Zaregistruj se na www.lgproradost.cz

A získáš vysavač LG HOM-BOT k nákupu zdarma

Akce probíhá od 13. 6. do 31. 7. 2018.

Top technologie

InstaView Door-in-Door™

 

 

Dvířka InstaView Door-in-Door™ mají elegantní panelem ze zrcadlového skla. Po dvou rychlých poklepáních rozsvítí. Proto uvidíš dovnitř i bez otvírání a tvé potraviny vydrží déle čerstvé.

 

TV3

Nová generace dvířek Door-in-Door™

 

 

Vývoj dvířek Door-in-Door™ pokračuje modelem InstaView Door-in-Door™ umožňují nahlédnout dovnitř, aniž byste je museli otevírat. Nyní stačí dvakrát zaklepat na sklo k osvětlení vnitřku a nedochází tak ke ztrátám chladného vzduchu. 

Snadný přístup k oblíbeným potravinám
Inovativní průhledné okno ve dvířkách InstaView Door-in-Door™ umožňuje vidět dovnitř chladničky pouhými dvěma poklepáními, a to bez otevření dvířek. Oblíbené potraviny najdeš na první pohled.
Až o 41 % méně ztrát chladného vzduchu
Dvířka LG InstaView Door-in-Door™ umožňují nahlédnout dovnitř bez otevření. Podívej se do lednice bez narušení optimální teploty!
Šetřím energii
Ušetříš až o 32 % víc energie, protože nemusíš lednici tolikrát otevírat. K úspoře elektřiny přispívá taky Invertorový lineární kompresor.
Světově známý testovací institut VDE zaručuje 20letou životnost invertorového lineárního kompresoru společnosti LG.
 
 
* Testování bylo provedeno v souladu s interním zrychleným protokolem pro testování 20leté životnosti. Výsledky jsou založeny na laboratorních testech, předpokládajících zrychlené a řádné podmínky použití. Odhadovaná udávaná životnost není žádným druhem záruky.