ZenFone 5 A500KL 5"2GB 16GB LTE Single SIM Android 4.4 black

ZenFone 5  A500KL 5

ZenFone 5 A500KL 5"2GB 16GB LTE Single SIM Android 4.4 black

Kód výrobku: A500KL

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Smartphony

Nejprodávanější Smartphony

1
Skladem
2
3

Chytrý mobilní telefon s označením A500KL pochází z řady ZenFone 5 od výrobce ASUS. Stejně jako ostatní modely z této řady se i A500KL pyšní zejména svým důrazem na skloubení elegantního vzhledu a využití nejmodernějších technologií. K tomu přidává spoustu zajímavých funkcí, skvělý zvukový výkon a vynikající fotoaparát​.

Vysoký výkon

Mobilní telefon v sobě ukrývá čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 a 2GB operační paměť. Zajistí vám tak bezproblémový a nesekavý běh aplikací, jejich rychlé spouštění, plynulé prohlížení webových stránek i skvělý výkon při hraní mobilních her. Procesor zároveň šetří energii, takže se nemusíte obávat rychlého vybití baterie.

Perfektní displej

V černém rámu telefonu ZenFone 5 je zasazen 5" displej s HD rozlišením 1280x800 pixelů. IPS technologie je zárukou nejen širokých pozorovacích úhlů a hustota pixelů 294 ppi zase dokonalého a jemného zobrazení. Díky technologii ASUS TruVivid se navíc podařilo zmenšit tloušťku displeje a ten je tak lehčí a jasnější se zářivějšími barvami.

Rychlé ovládání

Nechte se ohromit bleskurychlou odezvou dotykového ovládání. S rekordní rychlost odezvy 60 ms nezaznamenáte téměř žádné zpoždění a práce s telefonem bude rychlá a plynulá.

Oleofóbní vrstva

Displej ZenFonu 5 je vybaven mikroskopickou oleofóbní vrstvou zabraňující ulpívání otisků prstů. Displej tak bude vždy čistý a bez šmouh typických pro běžné displeje.

Odolný displej

Displej je chráněn technologií Corning Native Damage Resistance, která zaručuje především antibakteriální ochranu a snižuje riziko vzniku prasklin. Krycí sklo Corning Gorilla Glass 3 pak nabízí mnohonásobně vyšší odolnost než běžná skla.

Dlouhá výdrž

Telefon disponuje baterií s kapacitou 2110 mAh. Nabízí tak dostatečnou výdrž pro práci i zábavu. Výkonný procesor spolu s energeticky účinnými anténami navíc pomáhají energii šetřit.

Vynikající zvuk

Vynikající zvuk telefonu je dán především funkcí SonicMaster využívající technologie ICEpower vyvinutou inženýry ze společnosti ASUS. Ta využívá speciálního hardwaru a softwaru, tak aby dodala dokonalé poslechové zážitky.

Kvalitní fotoaparát

Mimořádná obrazová kvalita fotoaparátu byla docílena díky technologii PixelMaster, tedy unikátní kombinaci softwaru, hardwaru a konstrukci objektivu. Telefon tak dokáže pořizovat fotografie v profesionální kvalitě a díky různým předvolbám vás nenechá ve štychu v žádné situaci a vždy vám zajistí dokonalé snímky, na které budete pyšní.

Mobilní internet LTE

Velkou výhodou telefonu je podpora LTE přenosu, neboli 4G. Nabídne tak neuvěřitelnou rychlost 100 Mbit/s. Na vašich cestách tak nebudete při používání mobilního internetu ničím omezováni a užijete si streamovaná videa i webové stránky plné obrázků v plné rychlosti a bez sekání.

ASUS ZenUI

Nové uživatelské rozhraní ZenUI se soustředí především na funkčnost a je tak velmi jednoduché a inteligentní. Při jeho návrhu však bylo dbáno i na příjemný vzhled. Jistě oceníte i zajímavé aplikace od firmy ASUS, jako je například What's Next, která vás upozorní na nadcházející události a přidá několik rad, například o počasí. Do aplikace Do It Later můžete v průběhu dne snadno ukládat činnosti, na které vám nezbyl čas a večer, po jejím otevření je všechny dohnat. V neposlední řadě jsou to pak aplikace Open Cloud integrující cloudová úložiště do jednoho nebo Omlet Chat, jednoduchá chatovací aplikace.

ZenFone 5  A500KL 5
ZenFone 5  A500KL 5
ZenFone 5  A500KL 5
ZenFone 5  A500KL 5
ZenFone 5  A500KL 5