Zahradní lavička Tanssi (přírodní)

Zahradní lavička Tanssi (přírodní)

Zahradní lavička Tanssi (přírodní)

Kód výrobku: 206-0110/002_ZT302

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Ostatní zlevněný nábytek

Důvod zařazení do bazarového zboží - zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze porušen originální obal. Přebaleno.

 

Během teplých letních dnů není důvod trávit volný čas uvnitř domu, naopak si všichni rádi užíváme krásného počasí a sluníčka. Pokud máte zahradu nebo dvorek, tak jistě znáte ten slastný pocit relaxace v prostředí zahrady. Představa krásného letního odpoledne a příjemného posezení u studené limonády je nadměrně idylická. Jestliže jste příznivci posezení na zahradě nebo na dvorku, věnujte pozornost i zahradnímu nábytku. Díky němu si můžete vytvořit příjemné zákoutí, jež budete využívat právě během teplých měsíců.

Zahradní lavička je klasický kus nábytku, který je už odnepaměti nedílnou součástí každého dvorku nebo zahrady, i přesto však podléhá módním trendům. Důkazem je moderní lavička Tanssi, která díky svému jednoduchému stylu respektuje současné minimalistické tendence. 

Materiál lavičky je přírodní dřevo - čínský dub, její konstrukce je vyrobena z kvalitní oceli. Mírný sklon opěrky zajišťuje sezení v optimální poloze. Venkovní nábytek je často vystaven vlivům v podobě nepříznivého počasí, nemusíte však mít strach z trvalého znečištění lavičky, dřevěné i kovové povrchy jsou omyvatelné a tak se snadno udržují. Lavička je široká 61 cm, vysoká 83 cm a na délku měří 122 cm. Nosnost lavičky je 150 kg.

 

Výhody:

  • přírodní materiál
  • kvalitní konstrukce
  • minimalistický vzhled

 

Provedení:

  • materiál: čínský dub, ocel
  • barva: černá, dřevěné latě v přírodní barvě
  • rozměry (délka x šířka x výška): 122 x 61 x 83 cm

 

Dodání:

  • demontováno
Zahradní lavička Tanssi (přírodní)
Zahradní lavička Tanssi (přírodní)