Yurbuds Focus 200 Men červená

Yurbuds Focus 200 Men červená

Yurbuds Focus 200 Men červená

Kód výrobku: YBIMFOCU02RNB

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Příslušenství k mobilu

Nejprodávanější Příslušenství k mobilu

1
Skladem
2
3

Jedinečná sportovní sluchátka do uší Yurbuds Focus 200 pro muže jsou idálním partnerem pro poslech hudby při sportu, pobytu v přirodě i v běžném aktivním životě. Společnost Yurbuds byla založena v roce 2008 aktivním triatlonistou a skládá se ze sportovců z různých odvětví, kteří přesně vědí, jaké vlastnosti by sportovní sluchátka měla mít. Jejich cílem je transformovat zkušenosti sportvce do produktů, které integrují bezvadnou ergonomii, výkon a emotivní designYurbuds Focus 200 jsou tedy určena pro namáhavý tréning v posilovně i venku,takže jsou stoprocentně odolná vůči vodě i potu. Standardní frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz je zárukou skvělého poslechu od nejnižších až po vysoké tóny. Kvalitu zvuku podporují rozměrné dynamické měniče (15 mm).

Jedinečný design těchtosluchátek v atraktivní kombinaci černé a červené barvy přitáhne pozornost všech kolemjdoucích. Není však jen pěkný na pohled, ale také vysoce funkční. Technologie TwistLock® a komfortní upevnění FlexSoft® garantují, že tato špuntová sluchátka za uši nikdy nevypadnou, ať budete dělat cokoliv. Sluchátka jsou navíc ergonomicky navržena přesně tak, aby seděla pohodlně a nedotýkala se citlivých míst v uších, která by při dlouhém nošení mohla být bolestivá. Proto s nimi můžete poslouchat hudbu třeba celý den. Měkkost náušníkům dodává kvalitní materiál - flexibilní silikon na medicínské úrovni.

Díky otevřené konstrukcitěchto sluchátek budete mít neustále přehled o zvucích ve vašem okolí, takže bude postaráno o vaši bezpečnost na ulici. Sluchátka zapojíte klasicky pomocí 3.5 mm jacku, což umožňuje použití v mobilních telefonech, tabletech, přenosných hudebních přehrávačích i laptopech. Model  Yurbuds Focus 200 je nově vybaven kabelem s exkluzivním systémem magnetů  Quik Clik, díky němuž se vám kabel nikdy nezamotá. Můžete sluchátka jednoduše sepnout k sobě a nechat je viset na krku, nebo je bezpečně uskladnit kamkoliv. Kabel poskytuje dostatečnou délku 1,2 m.

Yurbuds Focus 200 Men červená
Yurbuds Focus 200 Men červená
Yurbuds Focus 200 Men červená
Yurbuds Focus 200 Men červená