Yurbuds Focus 200 for Women modrá

Yurbuds Focus 200 for Women modrá

Yurbuds Focus 200 for Women modrá

Kód výrobku: YBWNFOCU02ANW

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Příslušenství k mobilu

Nejprodávanější Příslušenství k mobilu

1
Skladem
2
3

Firma Yurbuds, založená v roce 2008 aktivním triatlonistou, si klade za cíl transformovat zkušenosti sportovce do produktů, které integrují ergonomii, výkon a emotivní design. Díky tomu, že na vývoji sluchátek pracují atleti z nejrůznějších odvětví, se podařilo stvořit jedinečnou řadu sluchátek Yurbuds Focus 200. Sluchátka byla vyvinuta speciálně pro potřeby aktivně žijících žen, tak, aby dokonale padla do menších ženských uší a neublížila ani při extrémních sportech. Silikonové nástavce designované dle fyziologie ženského ucha jsou měkké a pohodlné, takže vás nebudou ani při celodenním používání tlačit. Takovou míru komfortu s jinými sluchátky nezažijete!   

Sluchátka jsou vyrobena ve stylovém designu a jejich modrobílá barva odpovídá určení pro ženy. Díky praktickým, bezpečným úchytům TwistLock se v uchu ani nepohnou. Aby seděla skutečně všem, jsou dodávána ve sportovním pouzdře včetně dvou dalších velikostí silikonových nástavcůKoncovky do uší s technologií FlexSoft jsou velmi měkké a pohodlné, vyrobené z flexibilního silikonu využívaného v lékařství. Těmto sluchátkům neublíží ani náročný trénink nebo pobyt v přírodě - jsou totiž odolná vůči dešti, stříkající vodě i potu. Mají tedy všechny potřebné vlastnosti k tomu, aby se staly vaším spolehlivým partnerem při veškerých aktivitách. 

Sluchátka Yurbuds Focus 200 nabízí kvalitní zvuk v celém frekvenčním spektru 20 Hz až 20 kHz, což zaručuje skvělý poslech od nejnižších až po vysoké tóny. Výborný zvuk podporují také rozměrné neodymové dynamické měniče (12,2 mm). Otevřená konstrukce sluchátek vám umožní vnímat okolí, což zvyšuje vaši bezpečnost na ulici. Sluchátka zapojíte pomocí klasického 3,5 mm jacku, jsou tedy kompatibilní s většinou zařízení od smartphonů přes notebooky po přenosné hudební přehrávače. Model  Yurbuds Focus 200 je nově vybaven kabelem s exkluzivním systémem magnetů  Quik Clik™, díky němuž se vám kabel nikdy nezamotá. Můžete sluchátka jednoduše sepnout k sobě a nechat je viset na krku, nebo je bezpečně uskladnit kamkoliv.

Yurbuds Focus 200 for Women modrá
Yurbuds Focus 200 for Women modrá