Yurbuds Focus 100 for Women ružová

Yurbuds Focus 100 for Women ružová

Yurbuds Focus 100 for Women ružová

Kód výrobku: YBWNFOCU01KNW

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Příslušenství k mobilu

Nejprodávanější Příslušenství k mobilu

1
Skladem
2
3

Společnost Yurbuds si klade za cíl transformovat zkušenosti sportovce do produktů, které integrují ergonomii, výkon a emotivní design. Jedinečná dámská sportovní sluchátka Yurbuds Focus 100 zcela odpovídají požadavkům sportovně založených žen, žijících aktivním životem. Byla vyvinuta speciálně tak, aby skvěle padla do menších ženských uší a neublížila ani při extrémních sportech, takže zaručují největší možnou míru komfortu. Neuškodí jim ani náročný trénink nebo pobyt v přírodě - jsou totiž odolná vůči dešti i potu. Mají všechny potřebné vlastnosti k tomu, aby se staly vaším spolehlivým partnerem při veškerých aktivitách.

Elegantní designtěchto sluchátek v růžovobílé variantě potěší ty, které se ani při sportu nebojí vyjádřit svou ženskost. Zamilujete si je ovšem nejen pro jejich styl, ale také pro pohodlí, které poskytují. Silikonové nástavce designované dle fyziologie ženského ucha a jsou měkké a pohodlné, takže vás nebudou ani při celodenním používání tlačit. Díky praktickým, bezpečným úchytům TwistLock se v uchu ani nepohnou. Aby seděly skutečně všem, jsou dodávána ve sportovním pouzdře včetně dvou dalších velikostí silikonových nástavců. Koncovky do uší s technologií FlexSoft jsou velmi měkké a pohodlné, vyrobené z flexibilního silikonu využívaného v lékařství.

Špuntová sluchátka Yurbuds Focus 100 vás potěší širokou kompatibilitou se smartphony. Standardní frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz je zárukou skvělého poslechu od nejnižších až po vysoké tóny, za nímž stojí také rozměrné dynamické měniče (12,2 mm). Otevřená konstrukce sluchátek vám umožní vnímat také okolí, což zvyšuje vaši bezpečnost na ulici. Sluchátka zapojíte pomocí klasického 3,5 mm jacku, jsou tedy kompatibilní s většinou zařízení od smartphonů přes notebooky po přenosné hudební přehrávače.

Yurbuds Focus 100 for Women ružová
Yurbuds Focus 100 for Women ružová