Yurbuds Focus 100 for Women modrá

Yurbuds Focus 100 for Women modrá

Yurbuds Focus 100 for Women modrá

Kód výrobku: YBWNFOCU01ANW

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Příslušenství k mobilu

Nejprodávanější Příslušenství k mobilu

1
Skladem
2
3

Yurbuds Focus 100 jsou jedinečná dámská sportovní sluchátka, která by neměla chybět žádné aktivní ženě. Byla vyvinuta speciálně tak, aby skvěle padla do menších ženských uší a neublížila ani při extrémních sportech, takže zaručují největší možnou míru komfortu. Neuškodí jim ani náročný trénink nebo pobyt v přírodě - jsou totiž odolná vůči dešti i potu. Firma Yurbuds se může pochlubit týmem složeným z aktivních sportovců, kteří mohou čerpat z vlastních zkušeností a sluchátka v praxi ověřovat. Ta pak mají všechny potřebné vlastnosti k tomu, aby se staly vaším spolehlivým partnerem při veškerých aktivitách.

Tomu, že jsou tato sluchátka určena dámám, napovídá také jemnější design a kombinace světle modré a bílé barvy. Zamilujete si je nejen pro jejich styl, ale také pro pohodlí, které poskytují. Silikonové nástavce designované dle fyziologie ženského ucha a jsou měkké a pohodlné, takže vás nebudou ani při celodenním používání tlačit. Díky praktickým, bezpečným úchytům TwistLock se v uchu ani nepohnou. Aby seděly skutečně všem, jsou dodávána ve sportovním pouzdře včetně dvou dalších velikostí silikonových nástavců. Koncovky do uší s technologií FlexSoftjsou velmi měkké a pohodlné, vyrobené z flexibilního silikonuvyužívaného v lékařství.

Sluchátka Yurbuds Focus 100 vás potěší širokou kompatibilitou se smartphony. Samozřejmostí je excelentní zvuk ve frekvenčním spektru 20Hz až 20kHz a rozměrné dynamické měniče (12,2 mm). Otevřená konstrukce sluchátek vám umožní vnímat také okolí, což zvyšuje vaši bezpečnost na ulici. Sluchátka zapojíte pomocí klasického 3,5 mm jacku, jsou tedy kompatibilní s většinou zařízení od smartphonů přes notebooky po přenosné hudební přehrávače.

Yurbuds Focus 100 for Women modrá
Yurbuds Focus 100 for Women modrá