Yurbuds Focus 100 for Women fialova ROZBALENO

Yurbuds Focus 100 for Women fialova ROZBALENO

Yurbuds Focus 100 for Women fialova ROZBALENO

Kód výrobku: YBWNFOCU01PNW_ZT01

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Audio, video, foto zlevněno

Nejprodávanější Audio, video, foto zlevněno

1
2
Skladem
3

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.

Společnost Yurbuds byla založena v roce 2008 aktiním triatlonistou a může se pochlubit různorodým týmem sportovců, kteří při vývoji sluchátek čerpají z vlastních zkušeností, Jejím cílem je transformovat zkušenosti sportovce do produktů, které integrují ergonomii, výkon a emotivní design. Jedinečná dámská sportovní sluchátka Yurbuds Focus 100 zcela odpovídají požadavkům sportovně založených žen, žijících aktivním životem. Byla vyvinuta tak, aby vyhovovala ergonomii menších ženských uší a neublížila ani při extrémních sportech, takže zaručují největší možnou míru komfortu. Neuškodí jim ani náročný trénink nebo pobyt v přírodě - jsou totiž odolná vůči dešti i potu. Mají všechny potřebné vlastnosti k tomu, aby se staly vaším spolehlivým partnerem při veškerých aktivitách.

Fialová verze těchto sluchátek v kombinaci s vychytaným designem potěší každé oko. Zamilujete si je ovšem nejen pro jejich styl, ale také pro pohodlí, které poskytují. Silikonové nástavce designované dle fyziologie ženského uchaa jsou měkké a pohodlné, takže vás nebudou ani při celodenním používání tlačit. Díky praktickým, bezpečným úchytům TwistLockse v uchu ani nepohnou. Aby seděly skutečně všem, jsou dodávána ve sportovním pouzdře včetně dvou dalších velikostí silikonových nástavců. Koncovky do uší s technologií FlexSoft jsou velmi měkké a pohodlné, vyrobené z flexibilního silikonu využívaného v lékařství.

Špuntová sluchátka Yurbuds Focus 100vás potěší širokou kompatibilitou se smartphony. Standardní frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz je zárukou skvělého poslechu od nejnižších až po vysoké tóny, za nímž stojí také rozměrné dynamické měniče (12,2 mm). Otevřená konstrukce sluchátek vám umožní vnímat také okolí, což zvyšuje vaši bezpečnost na ulici. Sluchátka zapojíte pomocí klasického 3,5 mm jacku, jsou tedy kompatibilní s většinou zařízení od smartphonů přes notebooky po přenosné hudební přehrávače.

Yurbuds Focus 100 for Women fialova ROZBALENO
Yurbuds Focus 100 for Women fialova ROZBALENO