WD Elements Desktop - 5TB WDBWLG0050HBK-EESN

Zboží je vyprodáno

WD Elements Desktop - 5TB WDBWLG0050HBK-EESN

Kód výrobku: WDBWLG0050HBK
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Počítačové doplňky

 

WD Elements Desktop 5TBje spolehlivé velkokapacitní externí úložištěs ultrarychlým přenosem dat, snadným připojením a elegantním designem, jenž se svou kapacitou 5 TB nabídne obrovský prostor pro vaše soubory, filmy, fotografie a další multimédia.

 

Velká kapacita

Zařízení nabízí obří úložnou kapacitu 5 TB, díky které budete mít vždy dostatek místa pro vaše fotografie, hudbu, videa a další soubory, přičemž nemusíte zatěžovat svůj počítač. Přenesením souborů z pevného disku zvýšíte výkon stolního počítače či notebooku a zajistíte ještě větší bezpečí svých souborů. Produkt zahrnuje i bezplatnou zkušební verzi softwaru WD SmartWarepro místní i cloudové zálohování.

 
 

Ultrarychlý přenos

Externí disk je vybaven vysokorychlostním portem USB 3.0, soubory tak lze přenášet mezi zařízeními mnohem rychleji než kdy dříve. Například dvouhodinový film v HD kvalitě přenesete už za pouhé 3 minuty místo klasických 13. Disk nicméně nabízí kompatibilitu i se zařízeními s rozhraním USB 2.0, takže můžete bez problémů zálohovat a přenášet soubory i z přístrojů, které nový formát ještě nepodporují.

Snadné připojení

Jednotka WD Elements Desktop obsahuje technologii plug-and-play, aby bylo možné zařízení okamžitě připojit k počítači se systémem Windows a začít používat. V balení se kromě samotného externího pevného disku nachází také kabel USB, napájecí adaptér stručný průvodce instalací.