Smart TV

Smart TV neboli"chytrá televize" je pojem označující televizory, které jsou vybaveny sadou doplňkových funkcí prointeraktivní používání. Nezáleží na tom, jakého typu je obrazový panel nebo jestli televize podporuje3D režim. Vlastnosti Smart TV tedy může mít jakLED televizor, tak plazmový model.Všechny chytré televize se dokáží připojit k internetu, a to díky síťovému konektoru, nebo bezdrátově přesWi-fi. Každý výrobce vybavuje své televize vlastním internetovým prohlížečem, ale všechny jsou pro uživatele přehledné. Díky Smart TV můžete číst on-line zprávy a stahovat zábavné aplikace či hry.

Smart TV Samsung

Společnou vlastností většiny chytrých televizorů je také rozšířená možnost ovládání. K chytrému televizoru můžete dokoupit klasickou i bezdrátovou klávesnici a usnadnit si tak používání. Některé televizory podporují bezdrátovou komunikaci s tablety či chytrými telefony. Celkově vám Smart TV poskytne obrovské oživení televizní zábavy, protože přináší do televizoru vlastnosti typické spíše pro počítače. A ceny těchto televizí stále klesají.

Výhody oproti běžným TV

  • nesledujete televizi pasivně, k dispozici máte interaktivní obsah
  • získáváte informace a prohlížíte různá média prostřednictvím internetu - aktuální zprávy, doprava, počasí, poslech písniček, sledování online archivů, propojení se sociálními sítěmi
  • doplňují je aplikace pro zábavu a volný čas - například aplikace pro fitness cvičení
  • poskytují širší možnosti propojení notebooků, smartphonů, tabletů
  • nabízí různé způsoby ovládání

Naše nabídka Smart TV >>