Samsung WF80F5E5U2W

Samsung WF80F5E5U2W

Samsung WF80F5E5U2W

Kód výrobku: WF80F5E5U2WLE

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
ELEKTRO

Nejprodávanější ELEKTRO

1
2
3
Skladem

Automatická pračka Samsung WF80F5E5U2W je vynikajícím pomocníkem do každé domácnosti. Velmi nízká spotřeba pračky v energetické třídě A+++ vám ušetří mnoho financí. Kapacita bubnu 8 kglehce pojme veškeré špinavé prádlo. Pračka využívá motor s digitálním invertorem, který se vyznačuje využitím magnetů k pohonu motoru. Díky tomuto pohomu dochází k nižšímu třetí, což znamená méně hluku a vibrací. Na tento motor se vztahuje záruka 10 let.

Samsung WF80F5E5U2Wnabízí 14 základních programů a 6 speciálních funkcí. Mezi speciální programy určitě patří ruční praní, mimořádně ekologické praní, odstranění skvrn, dětské prádlo, oblečení na ven a program pro snadné žehlení. Pračka dále nabízí převratnou technologii Eco Bubble. Tato technologie vstřikuje do pracího prostředku vzduch a vodu, čímž vytváří hustou pěnu. Vznikají tak bubliny, které rychleji pronikají do prádla. Prádlo lze tak prát i ve studené vodě se stejným účinkem, jako při praní v teplé vodě.

 

 

Pračka je vybavena speciální technologii Smart Check. Tato technologie v případě poruchy vám oznámí pomocí chytrého telefonu vzniklou chybu a její řešení. Nemusíte tak volat opraváře nebo číst návod k použití, problém jednoduše vyřešíte pomocí chytrého telefonu, kde budete mít snadné řešení k odstranění dané poruchy.

 

Funkce Stain Away v kombinaci s Eco Bubble dokáže lehce vyčistit i hluboké skvrny vzniklé například od vína, rajčat, krve, čokolády, trávy a dalších. Odstranění skvrn probíhá velice šetrně s vysokým účinkem, nemusíte se tak bát o zničení vašeho oblíbeného oblečení.

 

Specifikace:

  • energetická třída A+++
  • kapacita bubnu 8 kg
  • rychlost odstřeďování 1200 ot./min
  • 14 pracích programů + 6 speciálních
  • technologie Eco Bubble
  • motor s digitálním invertorem
  • technologie Smart Check
Samsung WF80F5E5U2W
Samsung WF80F5E5U2W
Samsung WF80F5E5U2W
Samsung WF80F5E5U2W
Samsung WF80F5E5U2W
Samsung WF80F5E5U2W
Samsung WF80F5E5U2W