Samsung RB 41 J7899S4 VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Samsung RB 41 J7899S4 VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Kód výrobku: RB41J7899S4_ZT11
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Lednice ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace a odřený lak na pravém boku. 

Přesné chlazení

Kombinovaná chladnička Samsung RB41J7899S4 představuje spotřebič, který je doslova nabitý inovativními technologiemi. Moderní design vyrobený z prvotřídní nerezové oceli je doplněn digitálním displejem a modrým podsvícením.

Podle šéfkuchařů je nejdůležitější pro uchování potravin stabilní teplota, která je udržuje po dlouhou dobu čerstvé a svěží. Technologie Precise Chef CoolingTM minimalizuje kolísání teploty, díky čemuž si všechny vaše ingredience uchovají svou původní strukturu a chuť. Navíc je chladnička doplněna ještě o funkci Chef ModeTM, která vám pomůže s nastavením přesně vyhovující teploty pro konkrétní druh potravin. Funkce vznikla při spolupráci s šéfkuchaři, kteří přesně vědí, jaké teploty jsou pro potraviny ty nejideálnější. 

 

Velký úložný prostor

Chladnička disponuje technologií Space Max TechnologyTM, díky které se zvýšila vnitřní kapacita až o 30%, aniž by se zvětšily vnější rozměry. Na dveřích je umístěno 6 přihrádek, které si můžete uspořádat, tak jak potřebujete. Přihrádky lze nastavit tak, aby se do nich vešly lahve, kartony a další potraviny všech velikostí a maximálně se využíval úložný prostor. 

Dále je chladnička s celkovou vnitřní kapacitou 271 l vybavena 3 policemi z tvrzeného skla, 2 zásuvkami (1x ChefZone, 1x přihrádka na zeleninu), 1x policí na víno a zásobníkem na vejce. Vnitřní prostor chladničky je osvětlen moderním LED světlem, které se vyznačuje dlouhou životností a nízkou spotřebou. Zadní stěna je opatřena kovovým plátem Metal Cooling Guard, díky kterému jsou potraviny a nápoje dokonale vychlazené. Zároveň vypadá kovový plát elegantně a atraktivně.  

 

 

Beznámrazový systém

Technologie True No Frost zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Rovněž chladí téměř dvakrát tak rychle, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost. Ve spojení s technologií rychlého zmrazení, nedojde ke zbytečnému rozmrazování potravin již zmrazených a tím nedojde ke zbytečným námrazám na potravinách ani na spotřebiči. Již nebudete muset podstupovat časově a energeticky náročné manuální odmrazování mrazáku.

Mrazící část je umístěná v dolní části a je osvětlena díky vnějšímu modrému podsvícení madla. Celková kapacita je 130 la je rozdělaná pomocí 3 zásuvek. Ve výbavě nechybí miska na led.  

 

Skladování masa

Zóna Chef Zone™ je perfektní místo k uchovávání masa a ryb, protože potraviny jsou zde udržovány při optimální teplotě, kterou šéfkuchaři považují za ideální k uchování té nejlepší chuti a struktury. Vaše maso a mořské plody zůstanou čerstvé až do grilování. Navíc je součástí chladničky speciální nerezový pekáč Chef PanTM, který můžete použít pro naložení masa, jeho uskladnění a následné upečení. To vše za použití jednoho jediného kusu nádobí. Pekáč lze poté umýt v myčce na nádobí.

 

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě