No Frost - Samsung

No Frost je beznámrazová technologie chlazení. U běžných chladniček s automatickým odmrazováním vzniká na povrchu uložených potravin námraza, která může citlivé potraviny zkazit. Zatímco běžné modely s manuálním odmrazováním znamenají ztrátu času, zbytečné výdaje za elektřinu a námahu s pravidelným odmrazováním.

Modely No Frost mají vnitřní oběh chladného vzduchu (Multi Flow), který odvádí vlhkost z vnitřního prostoru chladničky. Vlhkost zkondenzuje na ploše výparníku, který je skryt za zadní stěnou chladničky, a změní se v led. Led se cyklicky taví, voda odteče a nad kompresorem se odpaří. Funkce rovněž udržuje stálou teplotu v každém koutu chladničky, která se rychle obnoví i po otevření dveří, a uchovává potraviny delší dobu čerstvé. Námraza navíc nenaruší strukturu ovoce ani zeleniny, takže neztratí barvu, konzistenci ani svou čerstvost. Funkce klade nižší nároky na chladicí systém, čímž prodlužuje jeho životnost, a zabraňuje také plýtvání energií při odmrazování. Chladničky No Frost dodává firma Samsung.

Výhody chladniček s No Frost

  • nevyžadují odmrazování, takže neplýtvají váš čas a energii
  • nevytváří námrazu zhoršující kvalitu potravin
  • lépe a rovnoměrněji chladí

Chladnička, která vyžaduje odmrazování, má otvor, kterým odtéká zkondenzovaná vlhkost. Vzhledem k tomu, že v chladničce No Frost nevzniká námraza, není nutný otvor pro odtok vody. Pokud po otevření dveří chladničky otvor vzadu najdete, jde o model s ručním nebo automatickým odmrazováním, nikoliv o model No Frost.

Chladničky Samsung

Samsung No Frost technologie

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě