LTLM 16 GB - motiv srdce

Zboží je vyprodáno

LTLM 16 GB - motiv srdce

Kód výrobku: XX1135II
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
USB 2.0

Flash disky jsou v dnešní době téměř všudy přítomné. Asi každému se někdy stalo, že si chtěl něco zálohovat, přesunout či zkopírovat od známého a zalitoval, že nemá nějaký flash disk u sebe. Celá řada lidí proto kvůli podobným situacím nosí alespoň nějakou verzi flashky v kapse, batohu či na klíčích. Několik výrobců, včetně společnosti LTLM, se proto rozhodlo situace využít a přetransformovat disky do podoby každodenních doplňků.

Krásný vzhled

U modelu XX1135II došlo ke spojení flash disku s příveskem na krk ve tvaru srdce. Získáte tak krásný módní doplněk, který můžete s pýchou nosit každý denvšude s sebou. V případě potřeby pak stačí konstrukci srdce otevřít a využít jedné půlky k připojení k počítači a přenesení potřebných dat. Flash disk je vyroben ze slitiny zinkua na svém povrchu má krásné červené kamínky.

Skvělá kapacita

Flash disk oplývá kapacitou 16 GB, což je více než dostatečná kapacita pro velké množství nejrůznějších dat. Zařízení je tak ideální k zálohovánídůležitých dokumentů a souborů, ale i ke kopírovánífotografických alb či filmů ve vysokém rozlišení. Pro vaši představu se na disk vejde asi:

  • 4500fotografií
  • 240minut HD videa
  • 2500mp3 skladeb