Lowepro Photo Hatchback 16L AW - Pepper Red

Zboží je vyprodáno

Lowepro Photo Hatchback 16L AW - Pepper Red

Kód výrobku: E61PLW36430
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Brašny, batohy

Batoh Lowepro Photo Hatchback AW nabízí moderní stylový Lowepro design, atraktivní barvu a především praktickou konstrukci. Disponuje 2 komorami, samostatnou vnější kapsou na tablet a dokumenty a spodní polstrovanou komorou s bezpečnostním zadním otevíráním s foto vaničkou pro CSC (kompakt s výměnným objektivem), DSLR (digitální zrcadlovku), další objektivy a fotopříslušenství. Součástí je i všitá pláštěnka All Weather Cover. Prostě parádní batoh!

Foto vaničku lze z batohu zcela vyjmout a používat samostatně jako transportní brašnu, má totiž plátěné víko a dvě rukojeti. Foto vanička spodní komory je vybavena vyjímatelnými oddělovacími přepážkami, pomocí kterých lze prostor modulárně přizpůsobit individuálním potřebám fotografa, velikosti fotoaparátu a celkového objemu fotopříslušenství nebo osobních věcí. Přepážky lze eventuálně zcela odstranit, pro případ využití komory pouze na uložení osobních věcí. Elastická kapsička na paměťové karty se nachází na vnitřní straně víka spodní komory. Horní komoru na osobní věci chrání zip YKK se dvěma kovovými jezdci krytý textilním lemem. Důmyslné a praktické je vnitřní členění horní komory. Kromě hlavního prostoru je zde i všitá vnitřní kapsa na zip, dvě síťové kapsy na příslušenství a pásek s karabinou na bezpečné uchycení klíčů. Přepážku mezi horní a spodní komorou lze sklopit (přepážka je na jedné straně všitá, na třech stranách uchycená pomocí suchých zipů) a vytvořit tak po vyjmutí foto vaničky jednokomorový turistický outdoor batoh.

Přední vnější dvojitá kapsa na zip disponuje polstrovanou částí na tablet a druhou sekcí na dokumenty a drobné osobní věci. Dvě vnější boční elastické kapsy slouží pro uložení láhve, kompaktu, mini stativu a drobných osobních věcí. 7 cm široké, dokonale polstrované a délkově nastavitelné ramenní popruhy jsou vysoce ergonomické. SlipLock smyčky na obou ramenních popruzích využijete pro upevnění pouzder a dalších komponent modulárního systému SlipLock. Nechybí ani výškově nastavitelný hrudní fixační pásek s karabinou či odnímatelný bederní pásek s karabinou pro zafixování batohu k tělu při aktivním pohybu. Praktická rukojeť uchycená mezi ramenními popruhy slouží pro pohodlné přenášení batohu podél těla. Ergonomicky tvarovaná záda jsou vybavena vzduchovými kanály a polstrováním z pěnového materiálu absorbujícího pot.

  • nepromokavé a vysoce odolné vnější materiály (600D Polyester, 210D Nylon)
  • kvalitní YKK zipy
  • všitá pláštěnka All Weather Cover pro ochranu v extrémních klimatických podmínkách
  • nová vodoznaková grafika loga
  • Rozměry vnější (š x h x v, cm): 27,5x18,5x47 cm
  • Rozměry vnitřní (š x h x v, cm): spodní fotokomora: 19,5x11x15 cm
  • Hmotnost (kg): 0,9
  • Kapacita: CSC nebo DSLR tělo s objektivem, další 1-2 objektivy nebo objektiv + blesk, tablet, dokumenty A5, kompaktní fotoaparát, fotopříslušenství, mini stativ, osobní věci
  • Barva: červená (pepper red)