Logitech Wireless Touch Keyboard K400 USB CZ, černá ROZBALENO

Zboží je vyprodáno

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 USB CZ, černá ROZBALENO

Kód výrobku: K400_ZT01
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
TV příslušenství

Důvody zařazení mezi bazarové zboží:

  • vybaleno/vyzkoušeno

Vhodná pro stolní počítače, notebooky i Smart TV je bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400. Instalace je velice jednoduchá, stačí pouze připojit přijímač Logitech Unifying do USB portu

Klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je vybavena 3,5" touchpadem, který plně nahrazuje myš. Výdrž baterie je až jeden rok při běžném použití. Ergonomické klávesy s bílým potiskem ulehčí použití v každé situaci. 

Výhody bezdrátové technologie

bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400

Díky bezdrátovému dosahu až 10 metrů budete zvyšovat hlasitost vašich oblíbených videí, surfovat po internetu, blogovat, chatovat a mnoho dalšího - vše z pohodlí vašeho gauče či oblíbeného křesla.

 

 

 

Stylové minimalistické provedení

bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400

Ultratenká klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 s nízkoprofilovými klávesami je kompaktní, avšak přesto umožňuje pohodlné a tiché psaní. Lze ji skladovat na výšku, díky čemuž zabere méně prostoru ve vašem obývacím pokoji.

Vícedotykové zařízení touchpad

 

bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 touchpad

Díky velkému (9cm) vestavěnému zařízení touchpad, které je kompatibilní i se systémem Windows 8, nebudete potřebovat myš a ovládání bude ještě jednodušší.