Logitech volant Logitech Driving Force GT pro PS3, PC NEKOMPLETNÍ

Zboží je vyprodáno

Logitech volant Logitech Driving Force GT pro PS3, PC NEKOMPLETNÍ

Kód výrobku: 941000101_ZT04
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Herní zóna

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybí pedály.

Dopřejte si realistický simulátor Logitech Driving Force GT s pokročilou odezvou na pohyb vozidla ve hře. Systém je licencován pro hru Gran Turismo, pro kterou byl speciálně vyvinut a vyladěn. O maximální realitu se stará pogumovaný volant vytočitelný do 900°, sekvenční řadící páka, brzdný a akcelerační pedál. Díky jednodílné konstrukci volantu je docíleno maximální pevnosti bez nepříjemného vrzání. Řadící páka pak překvapí nulovou vůlí, díky čemuž je dokonale přesná a velice tichá. Minulostí je i kalibrace příslušenství, díky optickému kódování je volant přesně seřízený a ke ztrátě kalibrace nedochází ani po delší době. Maximální možnosti nastavení zajišťuje bohatá nabídka ovládacích prvků, PlayStation tlačítek a 24pozicového kolečka., které umožňuje nastavení ovládání v reálném čase při probíhajícím závodě.

Užijte si perfektní realistickou odezvu všech součástí řízení. Ucítíte přenos váhy, proklouznutí gumy i vadnutí brzd. Využijte odezvu ve svůj prospěch a pokořte své protivníky. S volantem Driving Force GT dosáhnete těch nejlepších výsledků ve své oblíbené závodní hře. 

 

Logitech posunul ovládání volantu ještě o stupeň dál k realitě. Díky propracované mechanice lze volantem otočit o 900°, tedy 2,5krát dokola, což je stejné rozmezí, které mají závodníci ve svých vozech. Tak usedněte za volant a ukažte jim, kdo je tu pánem!

 

Nastavte si každý detail díky bohaté nabídce ovládacích prvků a inteligentnímu nastavení ovládání s 24 pozicemi. Díky tomu si vše potřebné, jako brzdní síly či kontrolu trakce nastavíte v reálném čase, aniž byste museli vypínat hru či otvírat menu hry. Tak proč zastavovat?

 

Pokročilé funkce a pohodlí, na které si zvyknete. Díky pogumovanému věnci volantu vám už ruka z volantu těsně před cílem nesklouzne. S pocitem jistoty hrdě projedete ty nejtěžší výzvy, které vám tvůrci hry připravili. Díky jednodílné konstrukci volant při rychlých manévrech nevrže ani se neohýbá.
 

Vychutnejte si pocit profesionálních závodníků. Precizní zpracování volantu a veškeré mechaniky zajišťuje převody i ostatní mechanické díly zcela bez vůle, která obyčejně stojí za poruchami a hlučností pohyblivých součástí. Jedině s plynulým řazením dosáhnete výsledků, na který můžete být pyšní.
 

Logitech Driving Force GT není pouhým simulátorem závodních automobilů, nyní pocítíte opravdovou jízdu na vlastní kůži. S brzdovým a akceleračním pedálem se zpětnou odezvou přesně ucítíte každé zrychlení i brždění, jako byste právě seděli v opravdovém závodním voze.