LED svítilna Klarus A1, nabíjecí

Zboží je vyprodáno

LED svítilna Klarus A1, nabíjecí

  • díky malé váze a velikosti si ji můžete vzít kamkoliv potřebujete
  • LED o výkonu 10 W dosvítí až na vzdálenost 230 m
  • s nastavitelným výkonem si můžete upravit svítivost až do 1100 lm
  • vodotěsné krytí IPX6 chrání zařízení před stékající vodou a deštěm
  • odolná vůči pádům z výšky až do jednoho metru  
Kód výrobku: KAMCT01001
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Ruční baterky

Nabíjecí čelová svítilna

Klarus HR1 Pro Black

Svítilnačerné barvyod značky Klarus je díky nízké hmotnosti a voděodolnostiIPX6ideální volbou pro vaše aktivity v přírodě i ve městě. Silná10W LED dosvítí až na vzdálenost230 ma4 přepínatelné řežimy zajistí, že si můžete vaše světlo snadno uzpůsobit situaci.


Voděodolné krytí IPX6

Malá svítilna skvěle padne do rukya s vahou pouhých 175 gvůbec nepocítíte, že ji máte u sebe. Můžete ji tak mít připravenou kdykoliv, když při toulkách přírodou padne noc. S voděodolným krytím IPX6 se navíc nemusíte obávat poškození od stříkající vody a deště, tudíž vás nezastaví ani nepříznivé počasí. A kdyby vám náhodou spadla na zem, z výšky 1 m by neměl být důvod k obavám z poškození.

Dosvítí na vzdálenost 230 m

Světelný zdroj tvoří 10W výkonná LED s maximální svítivostí až 1100 lm, kterou si posvítíte na plochy ve vzdálenosti až 230 m. Výdrž svítilny je dána výkonem, podle jednoho ze čtyř přepínatelných režimů – vysoký, střední, nízký a stroboskop. Při nízkém (30 lm) svítí až 72 hodin, při nejvyšším (1100 lm) zhruba 3,3 hodiny. Vyjímatelná baterie typu 18650 má kapacitu 2000 mAh, poté ji lze snadno nabít pomocí USB-C konektoru, takže pak budete moci směle pokračovat ve svých dobrodružstvích.