LAMAX BFit - voděodolný fitness náramek

LAMAX BFit - voděodolný fitness náramek

LAMAX BFit - voděodolný fitness náramek

Úhlopříčka displeje 0,91", OLED, Černá, Bluetooth , Maximální výdrž baterie 7 dní

Kód výrobku: LAMAXBFIT

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
True Wireless sluchátka

Nejprodávanější True Wireless sluchátka

1
Skladem
2
3

Fitness náramek LAMAX BFit

LAMAX BFit je další z řady fittnes náramků, který vám pomůže monitorovat vaše zdraví. Náramek pomáhá k udržení motivace a zaznamená všechny pokroky, které dokážete udělat. Náramek dokáže změřit kroky, spálené kalorie a celkovou ušlou vzdálenost. Vše přehledně zobrazí a vyhodnocuje bezplatná aplikace ve vašem telefonu.


Bez obav z vody

Je voděodolný, to zaručuje jeho všestranné použití. Je tak chráněný proti ponoření do vody na 30 minut až do hloubky 1 metru. O dlouhou životnost se postará také ochrana proti vniknutí prachu či drobného písku. V noci navíc dokáže určit kvalitu vašeho spánku. Tichý budík probudí vibracemi jen vás a ne vaše okolí.


Moderní technologie

Snadnou synchronizaci s telefonem využijete nejen pro správu dat, ale i při běžném používání. Na přicházející hovor, SMS nebo zprávu z online aplikací jako jsou například Facebook Messenger, Skype, WhatsApp a Twitter vás náramek upozorní vibracemi. LAMAX BFit je tedy vhodný k nošení i při nesportovních činnostech. Pokud nemůžete telefon nikde najít, tak jej můžete pomocí Bluetooth prozvonit a zjistit tak, kde se zrovna nachází. Můžete jej použít i jako dálkové ovládání spouště fotoaparátu na vašem spárovaném telefonu.


Dotykový OLED displej

O snadné ovládání se stará velký dotykový OLED displej. Displej má nadstandardní velikost 0,91“, pohodlně tak uvidíte na všechna poskytovaná data.

Aktivace pohybem zápěstí

Pokud máte plné ruce věcí, tak určitě oceníte možnost aktivovat náramek jednoduchým pohybem zápěstí.

Vždy přesný čas

LAMAX BFit automaticky synchronizuje čas a datum s telefonem a to ihned po jejich spárování. Hodiny se tedy nebudou pozdit a zůstanou stále přesné.

Výzva k aktivitě

Při delší neaktivitě vás náramek upozorní a vyzve k pohybu, čímž se stará o vaše zdraví.

Výdrž baterie až 7 dní

Výdrž baterie je 7 dní, nabíjení trvá přibližně půl hodiny. Pro nabití baterie můžete využít počítač, notebook nebo běžnou USB nabíječku.

Dva náramky v balení

V balení naleznete hned dva náramky. Elegantní černý poslouží pro nesportovní aktivity, zatímco barevný dokonale využijete ve volném čase.

LAMAX BFit - voděodolný fitness náramek
LAMAX BFit - voděodolný fitness náramek
LAMAX BFit - voděodolný fitness náramek
LAMAX BFit - voděodolný fitness náramek