Menu
Menu

Kumho KH17 Solus 215/50R17 91V XL

Kumho KH17 Solus 215/50R17 91V XL

Kumho KH17 Solus 215/50R17 91V XL

Kód výrobku: TL2590143

Představujeme pneumatiky Solus KH17 Touring Comfort 215/50R17 91V XL s maximální doporučenou rychlostí 240 km/h od firmy Kumho Tyres. Tento model se vyznačuje především vysokým brzdným výkonem, extrémní odolností proti aquaplaningu, výjimečnou stabilitou v zatáčkách a zvýšenou přilnavostí k mokré vozovce. Stejně tak oceníte vysokou směrovou stabilitu ve vysokých rychlostech. Firma Kumho má ve výrobě pneumatik více než 50 letou tradici a dováží své produkty do 180 zemí světa. Kromě prodeje pneumatik pro osobní automobily, nákladní automobily a těžké tahače prodává i pneumatiky pro těžařská vozidla a letadla.

Efektivně zaoblené hrany pneumatiky Solus KH17 Touring Comfort zajišťují lepší přilnavost k mokré vozovce během jízdy. Zároveň lépe odvádějí teplo a snižují tak opotřebení pneumatiky. Zvyšuje se tak její životnost a vy s těmito pneumatikami najezdíte více bezpečných kilometrů. Zesílené krajní oblasti umožňují stabilní průjezd zatáčkami i ve vysokých rychlostech a zlepšují brzdné vlastnosti vozu. Kratší brzdná dráha spolu s vyšším výkonem pneumatik v zatáčkách Vám zajistí ten pravý požitek z jízdy s maximální bezpečností.

 

Pro optimální stabilitu během jízdy jsou pneumatiky Solus KH17 Touring Comfort vybaveny vlnitými drážkami s částečně zapuštěnými tuhými bloky. Podélná centrální drážka pak pomáhá v udržení směrové stability ve vysokých rychlostech. Tyto pneumatiky byly speciálně navrženy pro bezpečnou jízdu po mokré vozovce. Díky speciálnímu složení Silica a třemi podélnými kanály pro efektivní odplavení vody pneumatika Solus KH17 účinně odolává aquaplaningu.

 


Díky preciznímu zpracování jsou pneumatiky Kumho Solus méně hlučné, než konkurenční modely. Zároveň patří mezi ekonomické modely se sníženou spotřebou paliva díky sníženému valivému odporu. Velmi dobrá přilnavost k suché i mokré vozovce navíc přispěje ke komfortnímu pocitu z jízdy, ať už jedete kamkoliv.

 

Hlavní vlastnosti

  • extrémně odolné proti aquaplaningu
  • výborná přilnavost k mokré vozovce
  • snížená hlučnost během jízdy
  • vysoký brzdný výkon
  • ekonomické
Kumho KH17 Solus 215/50R17 91V XL
Kumho KH17 Solus 215/50R17 91V XL