Menu
Menu

KUKI internetová televize na 60 dní zdarma

Kuki

Co je to Kuki?

Internetová televize Kuki vám exkluzivně u Samsung Smart TV umožní sledovat televizní kanály pouze s připojením na internet bez nutnosti připojovat set-top box. Aplikace Kuki umožňuje sledovat kanály až 48 hodin zpětně, pozastavit přehrávaný pořad nebo se k němu vrátit později od momentu, kdy jste ho rozkoukali. V rámci aplikace můžete vybírat z více než 150 seriálů automaticky nahrávaných a setříděných v sekci Seriály. Více na www.kuki.cz.

60 DNÍ ZDARMA INTERNETOVÉ TELEVIZE KUKI 60 TV STANIC 48HODINOVÝ ARCHIV VŠECH KANÁLŮ
Služba Navíc seriály nahrává více než 150 seriálů Kuki je pouze na Samsung Smart TV Se Samsung Smart TV nepotřebuje settop box
Chci televizi Samsung

Co získáváte?

V době od 1. 3. 2017 až 30. 4. 2018 nabízí Samsung ve spolupráci s telekomunikačními společnostmi AIM a Netbox každému, kdo si zakoupí Samsung Smart TV model řady 2016 („K“), sérii K5502 a vyšší, 60 dní používání aplikace Kuki zdarma, společně se službou „Navíc seriály“, která je součástí této aplikace. K aktivaci tohoto benefitu je nutné aplikaci Kuki na zakoupeném televizoru poprvé spustit, vybrat jazyk, potvrdit položku „na zkoušku“ a dokončit registraci nového uživatele na mobilním telefonu, PC nebo přímo v Smart TV zadáním jména, příjmení, e-mailu a telefonního čísla. Po 60 dnech od aktivace bude služba deaktivována a pro další používání bude nutné si službu předplatit, více na www.kuki.cz. Akce platí pouze pro nové uživatele.

Tři jednoduché kroky pro aktivaci

Kuki_tv_nahled Kuki_tv_nahled1Kuki_tv_nahled1