Menu
Menu

Krups EA 829 D10

Krups EA 829 D10

Krups EA 829 D10

Kód výrobku: EA829D10_ZT04

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Příprava kávy ZLEVNĚNO

Nejprodávanější Příprava kávy ZLEVNĚNO

1
2
3

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybí použito, schází pol. : Y,V (hadičky s koncovkou). 

Káva plná chuti a aroma

S kávovarem Krups EA 829 D10 připravíte jakoukoliv kávu přesně podle vašich představ! Díky zvětšenému prostoru pod výpustí můžete připravit kávu různých druhů od malého ristretta až po cafe latte. Ať už zvolíte cokoliv, vždy si pochutnáte na kvalitní kávě plné chuti a aroma. Kávovary KRUPS totiž disponují unikátním hydraulickým pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí vám tak jedinečnou chuť a vůni vašeho oblíbeného nápoje.

 

 

 

 

 

Capuccino a mléčné nápoje jedním dotykem

S funkcí one-touchstačí stisknout pouze jedno tlačítko pro přípravu cappuccina nebo mléčných kávových nápojů a přístroj vykoná všechnu práci za vás. Díky odnímatelné nádobě na mléko s magnetickým přichycením k podstavci můžete kdykoliv uskladnit mléko v lednici. Hadička spojuje přístroj s nádobou na mléko a parní tryskou, která dokáže vykouzlit dokonale jemnou a nadýchanou mléčnou pěnu.

 

 

Káva dle vaši chuti do posledního detailu

Kávovar Krups nezapomíná ani na ideální teplotukávy. Využívá totiž elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. A to není vše! Součástí spotřebiče je také nastavitelný kovový konický mlýnek, který nabízí tři stupně jemnosti mletí. Využijte jemnější nastavení pro espresso s bohatou pěnou, hrubší pro lahodnou povzbuzující kávu. KRUPS EA 829 D10 jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy. Vše včetně možnosti automatického vypnutí jednoduše nastavíte na intuitivním LCD displeji.  

 

 

 

Každý KRUPS se čistí sám

Kávovary KRUPS šetří nejen energii, ale také čas. Stačí zvolit možnost automatického čištění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání a o vše je postaráno. Místo namáhavého manuálního čištění si můžete v klidu vychutnat svou kávu a udělat si čas jen pro sebe.

 

 

 

 

Perfektní voda

Kávovar je vybaven vodním filtrem „Claris Aqua“, který funguje stejně jako profesionální filtrační systémy na bázi protisměrného proudění. Výsledkem je pH neutrální voda se sníženým množstvím nežádoucích látek a zároveň bez zápachu chlóru.

 

 

 

 

 

 

 

Odvápňování

Problém vodního kamene se objevuje zejména u přístrojů pracujících s ohřevem vody. Některé přístroje se tak musí velmi často odvápňovat, avšak na rozdíl od konkurence se u KRUPS kávovarů započítává do limitů pro odvápnění jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, nikoliv však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock® a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí, čímž vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky.

 

 

 

Krups EA 829 D10
Krups EA 829 D10
Krups EA 829 D10
Krups EA 829 D10
Krups EA 829 D10
Krups EA 829 D10
Krups EA 829 D10