Koss P/9 (doživotní záruka)

Koss P/9 (doživotní záruka)

Koss P/9 (doživotní záruka)

Kód výrobku: P9

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Sluchátka do uší

Nejprodávanější Sluchátka do uší

1
Skladem
2
3

Týlová sluchátka Koss P/9 díky svému pohodlnému usazení a nízké hmotnosti jsou vhodná pro sport nebo cestování. Značka KOSS se vyznačuje především kvalitními sluchátky za příznivou cenu, to platí i u tohoto typu sluchátek.

Model P/9 disponuje membránami otevřeného typu pro lepší výšky basů. Kvalitní poslech je zaručen zkreslením 1 % a citlivostí 102 dB. Frekvenční rozsah je 40 - 20 000 Hz s impedancí 32 Ohm. Hmotnost sluchátek dosahuje pouze 20 gramů. Připojení je pomocí kabelu o délce 1,2 m s integrovaným ovladačem hlasitosti, který je zakončen 3,5 mm jackem.  

 

 

Doživotní záruka:
Na toto zařízení značky KOSS se vztahuje dle § 612 a násl. zák. č. 40/1964 (Občanský zákoník) zákonná záruka v délce 24 měsíců od data prodeje spotřebiteli.

Doživotní záruka je garance firmy KOSS, že prostřednictvím oficiálního dovozce bude zařízení opraveno nebo vyměněno prvnímu majiteli po celý jeho život a to v případě jakékoliv elektrické či mechanické závady pouze za aktuální manipulační poplatek. Výše tohoto poplatku činí 300 Kč za každé uplatnění Doživotní záruky. Spotřebitelé registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz nebo prostřednictvím telefonu mají garantovanou sníženou sazbu manipulačního poplatku ve výši 50 Kč. Oba poplatky mohou být zvýšeny o případné náklady na poštovné či přepravné k zákazníkovi.

Více informací k doživotní záruce na stránkách www.dozivotnizaruka.cz. Výrobek je dodáván s aktivačním kódem doživotní záruky.

Koss P/9 (doživotní záruka)
Koss P/9 (doživotní záruka)