Kávovar Bosch CTL636EB6, černá

Zboží je vyprodáno

Kávovar Bosch CTL636EB6, černá

Nádoba na mléko , Příkon 1600 W, Vestavěný mlýnek , Objem nádoby 2,4 l
  • Inteligentní ohřívač uvnitř kávovaru: sensoFlow systém garantuje maximální aroma díky stále ideální a konstantní teplotě spaření
  • oneTouch DoubleCup: Jakákoliv káva nebo mléčná specialita stiskem jednoho tlačítka - dva nápoje ve stejném čase
  • Extra silná káva s menší hořkosti díky brousícím a vařícím procesům
  • Home Connect: domácí spotřebiče s chytrým připojením pro snadnější každodenní život
  • Plně automatické parní čištění po každé přípravě nápoje se stará o každodenní čištění mléčného systému

Neváhejte a dopřejte si kvalitní šálek kávy z pohodlí domova ještě dnes!

Kód výrobku: CTL636EB6
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Vestavné espressa

Výtečná chuť i aroma

Neobyčejně vysoce kvalitní a odolný mlýnek vyrobený z trvanlivé keramiky namele vaši kávu rovnoměrně jemně, díky čemuž umožní rozvinutí plné chutěz každého jediného zrna.

Stupeň mletí lze individuálně nastavit. Výsledkem bude lepší chuť a jedinečné aroma.


Káva dle vaších přání

Suverénně naservírovat vašim hostům jejich oblíbený šálek kávy může být složité, pokud nejste certifikovaný barista. Díky aplikaci Home Connect můžete bez námahy vytvářet jakýkoliv styl kávy, který si dokážete představit - snadno, stisknutím tlačítka.

Jednoduše si vyberte z různých mezinárodních kávových specialit, nastavte požadovaný typ kávy a nechte kávovar Bosch pracovat. Vychutnejte si šálek kávy přesně podle vašich představ, nikdy to nebylo snažší.


Šetří čas

Často věnujeme tolik času obsluze našich hostů, že nám nezbyde moc času na zábavu. Funkce Coffee Playlist v aplikaci Home Connect se postará o kávu, zatímco vy si můžete dát pauzu.

Prostřednictvím aplikace Home Connect jednoduše zadejte své objednávky kávy na vašem mobilním zařízení a nechte kávovar, ať se stará. Jediné, co musíte udělat, je ujistit se, že pod výpustí je připraven šálek. Nyní můžete obsluhovat vaše hosty a vychutnávat si jejich společnost ve stejnou dobu.


Diagnostika chyby na dálku

Pokud vaše domácí spotřebiče nefungují tak, jak by měly, může to být stresující. Vzdálená diagnostika vám pomůže. Jednoduše zavolejte na telefonní linku Home Connect a objednejte si vzdálenou diagnostiku připojeného zařízení přes internet.

S vaším svolením může zákaznická služba společnosti Bosch na dálku sledovat váš spotřebič, najít problémovou oblast a poskytnout vám jasou radu, kterou potřebujete.

V případě, že problém nelze vyřešit tímto způsobem, může být servisní technik společnosti Bosch informován a přijet do vašeho domova, aby vyřešil všechny problémy, vybaven dopředu všemi potřebnými díly. Inteligentní podpora, inteligentní řešení - stisknutím tlačítka.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě