Kärcher WD 2 ROZBALENO

Zboží je vyprodáno

Kärcher WD 2 ROZBALENO

Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze rozbaleno a vyzkoušeno. Nemusí být v originálním obalu.
Kód výrobku: WD2_ZT01
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Vysavače ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.

Kompaktní multifunkční vysavač WD 2 je vysavač se silným sacím výkonem a spotřebou el. proudu jen 1000 W. Vhodný do každé domácnosti. Díky nově vyvinuté podlahové hubici, dosáhnete těch nejlepších výsledků a to při suchém i mokrém čištění.

Vysávání

Praktický vysavač základní třídy je vybaven nádrží z nárazuvzdorného plastu o objemu 12 l a pěnovým filtrem. Nově vyvinutá podlahová hubice na klipsy se směšovací vložkou zajistí optimální zachycení nečistot. Vysavač byl navržen tak, aby poskytl co nejpohodlnější užívání, proto je jeho součástí úložný prostor pro příslušenství. Díky ergonomicky tvarované rukojeti bude manipulace s vysavačem velmi snadná.

Dalším vybavením vysavače WD2 je systém Pull&Push, pro snadné, rychlé a bezpečné otevírání a zavírání nádoby. Součástí multifunkčnímu vysavače WD2 je sací hadice 1,9 m dlouhá, 2 sací trubky, mokro-suchá sací hadice, pěnový filtr, spárová hubice, 1x papírový filtrační sáček, uložení příslušenství na přístroji.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě