Kärcher K 3

Zboží je vyprodáno

Kärcher K 3

Kód výrobku: K3KARCHER
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Tlakové myčky

 

Vysokotlaký čistič Kärcher K3 je ideální pomocník při čištění exteriéru okolo vašeho domu či mytí kola, auta, motorky nebo zahradního nábytku. Přístroj dokáže i během několika sekund odstranit i pevně ulpívající nečistoty. Díky lehce dostupné nádržce s čistícím prostředkem bude práce velmi snadná a rychlá. 

Vodou chlazený motor

Vysokotlaký čistič K3 je vybaven inovativním vodou chlazeným motorem. Místo ventilátorového kola je k chlazení motoru používána voda. Předtím než se voda použije k čištění, obteče kryt motoru a tak zajistí konstantní chlazení. Výhodou je, že motor je obzvláště výkonný a má dlouhou životnost.

Úspora vody

Díky rafinované technice ušetří vysokotlaký čistič Kärcher K3 ve srovnání s čištěním pouhou zahradní hadicí až 3.100 litrů vody za hodinu! Přes nižší spotřebu vody až o 80% poskytuje neustále čisté výsledky. Navíc přístroj může čerpat užitkovou vodu. To znamená, že vy ušetříte a navíc celý proces bude ekologický

Příslušenství 

K3 je vybavena vysokotlakou hadicí 6 m, která lze rychle a pohodlně přicvaknout a odcvaknout k přístroji a pistoli. Dále mu nechybí nástavec Vario Power s nastavitelnou regulací průtoku vody, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem pro odstranění opravdu odolné špíny, integrovaný vodní filtr, vysokotlaká pistole, adaptér a pro správné uložení kabelu hák umístěný přímo na těle přístroje. 

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě