Kamera do auta Lamax T10 GPS, 4K, WiFi, WDR, 170° POUŽITÉ, NEOPOT

Zboží je vyprodáno

Kamera do auta Lamax T10 GPS, 4K, WiFi, WDR, 170° POUŽITÉ, NEOPOT

Kód výrobku: KALAMAXT10_ZT08
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Audio, video, foto zlevněno

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Autokamera Lamax T10 GPS


 

Autokamera
LAMAX T10
 

Zajistěte sobě i svému vozu maximální bezpečí na cestách se špičkovou autokamerou Lamax T10. Videozáznamy poskytují hlavní výhodu při prokazování neviny v případě nehody a kamera Lamax T10 vám díky svému nahrávání v dechberoucím 4K rozlišeníposkytne důkazy v té nejlepší obrazové kvalitě. Díky GPS s hlášením radarů vám navíc ušetří nemalé peníze za pokuty za překročení rychlosti a magnetický držák zajistí připevnění kamery v řádu sekund.

 

Autokamera Lamax T10 GPS

 

Ostrá videa ve dne i v noci


Autokamer je na trhu nespočet, ale jen málokterá zvládne natáčení v noci ve stejné kvalitě jako za slunného dne. Lamax T10 vám díky svému výkonnému čipu umožní nahrávat videa vašich cest ve 4K rozlišenípři 30 snímcích za sekundu bez šumu a zkreslení bez ohledu na to, zda natáčíte ve dne, v noci nebo za prudkého deště či mlhy. Technologie WDRzabrání oslnění i odleskům a širokoúhlá čočka zachytí 170° záběr, takže pokryje i to, co se děje kolem vozu.

 

 

 

 

Upozornění na radary


Šetřete si finance na něco lepší, než jsou pokuty za překročení rychlosti. Kamera nabídne zabudovanou GPS s pravidelně aktualizovanou databází radarů, takže budete včas na displeji a pípáním informováni na blížící se nebezpečí pro vaši peněženku.

 

 

Autokamera Lamax T10 GPS

 

 

Bezpečné a rychlé připevnění


Nezdržujte se složitou instalací. Zvláště pokud často opouštíte vůz, je důležité používat držák, jenž vám zajistí rychlé a snadné nasazení i vyjmutí kamery. Magnetický držák dokonale udrží kameru na místě třeba i při jízdě po rozbité silnici pomocí dvou magnetů s bezpečnostní zarážkouna těle kamery.

 

 

Autokamera Lamax T10 GPS

 

 

Pohodlné ovládání na velkém displeji


Jednoduché ovládání kamery zajišťuje kvalitní 2,45“ IPS displej s vysokým jasem, jenž umožňuje pohodlné nastavení i prohlížení pořízených videí. Menu na displeji je navíc v češtině,takže její obsluhu zvládne i začátečník. Příznivce moderních technologií pak potěší možnost ovládání kamery pomocí mobilního telefonu přes Wi-Fi.

 

 

Autokamera Lamax T10 GPS

 

 

Výběr režimů a příslušenství


Pokud dáváte přednost plynulejšímu videu, například pro zachycení rychle se míjejících aut nebo zpomalené záběry, můžete si místo nahrávání ve 4K nastavit pořizování záběrů ve Full HD rozlišení při 60 snímcích za sekundu.V balení navíc najdete široký výběr příslušenství, od adaptéru do zapalovače s USB portem navícpřes magnetický držák až po úchyty na kabely.