Kamera do auta CEL-TEC K5 Triple FullHD, 3 kamery, WiFi, 140° POU

Kamera do auta CEL-TEC K5 Triple FullHD, 3 kamery, WiFi, 140° POU

Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.
  • Autokameratrojící kamerpro nahrávání dění před a za vozidlem i uvnitř něj
  • Přední kamera se špičkovým Full HD rozlišením a úhlem záběru 140°
  • Zadní kameras vodotěsným krytím IP67HDrozlišení a 128° úhlem záběru
  • Vnitřní kameraHDrozlišením, IR LED přísvitem a úhlem záběru 146°
  • Přehled nad záznamy a snadné nastavení na 3“ IPS LCD displejis českým menu
  • Jednoduché sdílení pořízených záznamů prostřednictvím Wi-Fido mobilní aplikace
  • Moderní způsob napájení pomocí superkapacitorus delší životností a vyšší spolehlivostí
  • Nahrávání do smyčky, nárazový G-senzora parkovací režim
Kód výrobku: CELTEC3KK5TRI_ZT08
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Foto, kamery ZLEVNĚN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Autokamera
Cel-Tec K5 Triple


Zajistěte si ty nejkvalitnější záběry vašich cest s autokamerou Cel-Tec K5 Triple, která pomocí tří kamerohlídá nejen to, co se za jízdy děje před a za vaším vozem, ale i uvnitř něj. Díky technologii WDRse kamera postará o špičkové záběry za všech světelných podmínek, její superkapacitornabídne delší životnost než klasické baterie a Wi-Fi připojení zajišťuje snadné sdílení záznamů do mobilní aplikace.


Autokamera CEL-TEC K5 Triple

Jedno zařízení, tři kamery


Pořizovat záznamy toho, co se za jízdy děje před vaším vozem umí každá kamera. Dvě kamery už má jen některá, ale autokamera rovnou s trojicí kamer se jen tak nevidí. A právě proto je tu Cel-Tec K5 Triple, která zaznamená dění před vozidlem přední kamerou ve špičkovém Full HD rozlišení s úhlem záběru 140°,nahrává situaci za vozem zadní kamerous vodotěsným krytím IP67v HDrozlišení ve 128°úhlu záběru a vnitřní kamera s HDrozlišením, IR LED přísvitema úhlem záběru 146° zaznamená vše, co se během jízdy děje uvnitř vozu. Celá trojice kamer je navíc vybavena technologií WDRpro perfektní obraz za všech světelných podmínek.


Autokamera CEL-TEC K5 Triple

Snadná obsluha pomocí mobilní aplikace


Dokonalý přehled o pořízených záběrech nabízí vestavěný 3“ IPS LCD displej, jenž současně nabízí snadné nastavení pomocí menu v češtině. Displej vám přitom umožní nastavit si zobrazení všech tří kamer, pouze jedné konkrétní nebo jej úplně vypnout. Díky vestavěné Wi-Filze navíc pořízené záběry lehce sdílet do mobilní aplikace Dvr-N3 ve vašem mobilním telefonu Androidnebo iOS.


Autokamera CEL-TEC K5 Triple

Superkapacitor, nový trend v napájení


Klasické li-ion baterie jsou u autokamer minulostí. Stejně jako každá jiná kvalitní autokamera, je i Cel-Tec K5 Triple napájena superkapacitorem, jenž nabízí mnohem vyšší spolehlivost, bezpečnost a delší životnostnež klasické baterie. Díky špičkové odolnosti proti teplotním extrémům nehrozí zdeformování kamery a to ani po mnoha tisících cyklech.

Autokamera CEL-TEC K5 Triple

Ochrana důležitých záznamů


Autokameře K5 Triple nechybí žádná důležité funkce. Díky nahrávání do smyčkykamera automaticky přemazává nejstarší záznamy nejnovějšími, zatímco nárazový G-senzor v případě prudké změny pohybu, například při nárazu, uzamkne záznam proti přepsání a uchová tak důležitý důkazní záběr. Parkovací režim pak pohlídá stojící auto (nutné speciální zapojení na stálé napájení).


Autokamera CEL-TEC K5 Triple

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě