Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

HUAWEI P9 Titanium Grey Dual Sim

Zboží je vyprodáno

HUAWEI P9 Titanium Grey Dual Sim

Kód výrobku: P9TITANGREY
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Huawei

​VIP SERVICE

Získejte po uplynutí standardní dvouleté záruky jeden rok záruky od výrobce navíc.

Získejte možnost jedné bezplatné výměny displeje vašeho zařízení v případě jakéhokoliv náhodného poškození v prvních třech měsících po zakoupení.

Více informací zde.

 

Ocenění EISA za nejlepší „Evropský spotřebitelský smartphone 2016-17“

Společnost Huawei, třetí největší výrobce chytrých telefonů na světě, získala za svůj vlajkový model Huawei P9 prestižní ocenění EISA (European Image and Sound Association) za „Evropský spotřebitelský smartphone 2016-17“.

Smartphone Huawei získává první místov této kategorii již čtvrtým rokem po sobě a společnost Huawei tak dokazuje, že kvalitní zpracování a design je u jejích zařízení dlouhodobě na nejvyšší úrovni.

Nejdokonalejší mobil současnosti

Mobilní telefon s označením P9 od společnosti Huawei se je špičkou mezi současnými smartphony, a to nejen neuvěřitelně výkonnými vnitřnostmi a luxusním vzhledem, ale také moderním fotoaparátem, který je první svého druhu. 

Luxusní displej, výkonný hardware a elegantní design

Smartphone Huawei P9 disponuje úžasným 5,2" LCD displejem s FullHD rozlišením 1920×1080 (423 dpi). Displej bude podávat vždy věrný obraz díky 16,7 milionům barvám.

O chod celého zařízení se stará výkonný 64 bitový procesor HUAWEI Kirin 955 ARM. Tento osmijádrový procesor je rozdělen na čtyři jádra, která pracují na taktu 2,5 GHz a na zbylá čtyři jádra, jež tikají na taktu 1,8 GHz. Procesor je navíc zpracován technologií big.LITTLE, což znamená, že procesor dokáže být jak neuvěřitelně výkonný, tak současně zajistit velmi úsporný provoz.

Podporou dokonalého procesoru je operační paměť RAM o neuvěřitelné kapacitě 3 GB, díky čemuž můžete pracovat s velkým množstvím aplikací současně.

Pro vaše data je v mobilním telefonu Huawei P9umístěna obrovská vnitřní paměť o kapacitě 32 GB. Kdyby i to bylo málo, můžete úložný prostor rozšířit pomocí microSD karty, a to až do kapacity 128 GB.

Tento model je dodáván v nádherné šedé barvě.

Fotoaparát

Mobilní telefon Huawei P9 disponuje duálním fotoaparátem s rozlišením úžasných 12 Mpxa světelností F2,2, který je první svého druhu. Vznikl díky spolupráci společnosti Huawei s kultovní značkou fotoaparátů LEICA, která je velmi oblíbená u uživatelů pro její specifické fotografie a výslednou kvalitu fotografií. Focení s tímto duálním fotoaparátem bude vždy zážitek, neboť budou vaše fotografie vždy dokonale barevné a zaostřené přesně tak, jak budete požadovat.

Přední fotoaparát se dokonale hodí pro krásná selfie, která můžete okamžitě sdílet na jakékoli sociální síti.

Konektivita a výdrž

Huawei P9 je dokonalé zařízení v mnoha ohledech. I z pohledu konektivity se tomuto dokonalému smartphonu těžko hledá konkurence. K internetu se zvládne připojit pomocí nejmodernějších technologických platforem, jako je 4G LTE nebo Wi-Fi. Připojení přes operátora pomocí 4G LTEsítě je umožněno přes pásma LTE-TDD 38, 39, 40, 41 a LTE-FDD 1, 3, 4, 7, 20. Samozřejmostí je i podpora starších standardů 3G, EDGE a GPRSWi-Fi připojení pracuje se standardy 802.11 a/b/g/n/ac a na frekvencích 2,4 GHz i 5 GHz. Zařízení dále zvládne bezdrátové spojení s jiným zařízením pomocí Bluetooth v4.2 podporující BLE. Mobilní telefon Huawei P9dokáže pracovat s dvěma SIM kartami současně.

Baterie o kapacitě 3000 mAh dokáže udržet zařízení naživu až 566 hodin v režimu standby.