Hotpoint LH8 FF2O CH OBAL POŠKOZEN

Zboží je vyprodáno

Hotpoint LH8 FF2O CH OBAL POŠKOZEN

Kód výrobku: LH8FF2OCH_ZT02
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Lednice ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 

Kombinovaná chladnička Hotpoint LH8 FF2O CH

Kdo by se mohl stát lepším pomocníkem ve vaší kuchyni než kombinovaná chladnička Hotpoint LH8 FF2O CH​, která vás již na první pohled zaujme nenuceným, moderním designem, který se hodí do každé domácnosti a nikoho neurazí? Pyšní se celkovým objemem 305 litrů = 90litrů mrazící část a 215 litrů chladící část a velkým množstvím funkcí.
Nejlepší je, že kombinovaná chladnička patří do energetické třídy A++, takže je šetrná nejen k životnímu prostředí, ale především k vašemu rodinnému rozpočtu.

 Multi-flow

Dokonalý větrací systém zajišťuje díky moderní funkci Multi-flow ideální prostředí pro skladování potravin.Jeho úkolem je rozhánět chladný vzduch rovnoměrně do celého prostoru chladničkya zajistit tak nejlepší podmínky, které budou mít pozitivní vliv na čerstvost a chuť skladovaného jídla.Díky tomu se zajistí stejná teplota v každém koutua vy si nebudete muset lámat hlavu s tím, kam kterou konkrétní potravinu uložíte. Vždy se jí dostane té nejlepší možné péče.

 Speciální zásuvky

FreshCrisper 

Jedná se o speciální zásuvku, která je určená pro skladování ovoce a zeleniny. Udržuje se v ní optimální vlhkost a teplota.Tyto dva aspekty mají pozitivní vliv na jejich kvalitu.V případě, kdy budou zajištěny ty nejlepší podmínky, odmění se vám tyto potraviny dlouhou čerstvostí a hlavně nezapomenutelnou chutí,která vás pohladí po jazyku.

FRESH 0° ZONE

Tato zásuvka je ideální pro skladová masa a ryb. Teplotaje zde udržována kolem 0°C,což má pozitivní vliv na jejich čerstvost.

 

 Moderní technologie NoFrost

Tato technologie LowFrost má pozitivní vliv jak na kvalitu potravin, tak především na váš volný čas. Díky tomu, že zabraňuje tvorbě námrazy uvnitř mrazničky a chladničky na minimum nehrozí, že by uložené potraviny ztratili svoji chuť a čerstvost a vy nebudete muset trávit dlouhé hodiny odmrazováním. To bude velice snadné a rychlé.  Již během chvilky budete moci zase zcela využívat maximální úložnou kapacitu spotřebiče.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě