Gorenje FN 6181 CW

Zboží je vyprodáno

Gorenje FN 6181 CW

Kód výrobku: FN6181CW

Pokud máte zahrádku, jistě řešíte během léta co s úrodou. Nejjednodušším způsobem, jak ji zpracovat, je zamrazit ji. Kdykoliv během roku si pak můžete dopřát čerstvý koláč s vaším oblíbeným ovocem. K uskladnění většího množství potravin však potřebujete dostatečně velký mrazák, který je šetrně zamrazí a spolehlivě uchová. Mrazák Gorenje FN 6181 CW je stvořen přímo k tomuto úkolu. Šuplíkové provedení zaručuje, že potraviny budou přehledně uchovány a přístup k nim bude opravdu snadný. Díky zařazení do energetické třídy A+ máte navíc zaručeno, že náklady na jeho provoz budou velmi nízké, takže bude šetrný nejen k životnímu prostředí, ale i k vaší peněžence.

Mrazák Gorenje FN 6181 CW vám nabídne skladovací prostor o objemu 217 l, pohodlně tedy v něm uskladníte i opravdu velkou úrodu z vaší zahrádky nebo výslužku ze zabijačky. Velký mrazicí výkon 18 kg/24 hod společně s funkcí FastFreeze vám umožní najednou uložit větší množství potravin, aniž by se teplota v mrazáku příliš zvýšila a tím negativně ovlivnila již zamrazené potraviny. Celkem 6 odolných transparentních přihrádek vám umožní přehledně uložit potraviny a zároveň vám k nim zajistí pohodlný přístup. Běžné mrazáky je třeba čas od času odmrazit, protože led, který vzniká na stěnách mrazáku razantně zvyšuje spotřebu energie a snižuje efektivitu mrazení. Mrazák Gorenje FN 6181 CW je však vybaven technologií No Frost, která zabraňuje vzniku námrazy a značně vám tak usnadní její údržbu. V případě výpadku proudu udrží potraviny ve zmrazeném stavu až po dobu 15 hod, nemusíte se tak bát, že by se ihned zkazily.

V případě vaší delší nepřítomnosti využijte program EcoMode, který se postrará o nízkou spotřebu v případě, že neotevíráte dveře mrazáku Gorenje FN 6181 CW příliš často. Snadné ovládání zajišťuje systém SensoTech. Na vysokou teplotu uvnitř mrazáku vás upozorní světelný a akustický signál, takže se nemusíte bát, že by náhodou vaše potraviny rozmrzly bez povšimnutí. Nastavitelné nožičky a zaměnitelné otevírání dveří vám umožní přizpůsobit mrazák vašim prostorám.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě