GIGABYTE GSmart ELITE LTE Bílá

GIGABYTE GSmart ELITE LTE Bílá

GIGABYTE GSmart ELITE LTE Bílá

Kód výrobku: ELITEWHITE

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Smartphony

Nejprodávanější Smartphony

1
Skladem
2
3

Nenechte se zmást cenou

GSmart ELITE se řadí mezi levnější smartphony. Dle ceny by se dalo očekávat, že bude ochuzený o výkon a pokročilé funkce, Omyl! GSmart ELITE od firmy Gigabyte nabízí výkon i funkce, s nimiž může směle konkurovat daleko dražším přístrojům.  Jako příklady lze uvést osmijádrový procesor, sloty pro dvě SIM karty, vysoká kapacita baterie a 13 Mpxfotoaparát. GSmart Elite potěší také svým vzhledem, který je svěží, moderní, ladný a elegantní. Zkrátka a dobře GSmart Elitese v této cenové relaci dá označit mnoha superlativy a každému z nich dává za pravdu.

Zobrazení a výkon

Jedna z nejdůležitějších částí každého smartphonu je bezesporu displej. GSmart Elite disponuje kvalitním 5" IPSdisplejem s rozlišením 1280 × 720 pixelů s velmi dobrou čitelností. Displej je navíc technologicky vybroušen tak, že bude krásně viditelný i z velkých úhlů nebo na přímém slunci. Sledování seriálů, filmů, hraní her a brouzdání na internetu bude s GSmart Elite hotová slast.

GSmart Elite běží na svižném operačním systému Android 5.1 Lollipop. Procesor Cortex-A7, jakožto bijící srdce smartphonu, má osm jader, z nichž každé běží na vysoké frekvenci 1,4 GHz. S takovýmto výkonem zvládne váš chytrý telefon všechny výpočetní operace levou zadní. 2 GB RAM pak zajistí dostatek operační paměti a disk o kapacitě 16 GB (s možností rozšíření na 32 GB) prostor pro vaše data.

Vysoký nadstandard

Přesně tak. GSmart Elite vysoce převyšuje standardy jak v oblasti fotografování a natáčení videa, tak v kapacitě baterie. O zvěčnění vašich zážitků se postará fotoaparát s rozlišením 13 Mpxa funkcí automatického zaostřování. Video lze natáčet ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 px. Milovníky selfie pak jistojistě potěší přední kamera s rozlišení 5 Mpx. Příroda, momentky, zážitky, pocity, nálady. S GSmart Elitezachytíte vše ve vysoké kvalitě.

Další nesmírnou výhodou GSmart Elitejsou sloty pro dvě SIM karty, což je v této cenové relaci skutečná rarita. Opomenout nesmíme ani baterii. Inženýři z Gigabyte se rozhodli obdařit GSmart Elite akumulátorem s kapacitou 4000 mAh,díky níž vám telefon vydrží běžet na jedno nabití dva dny. Jako dárek v rámci balení obdržíte ke standardnímu příslušenství - nabíječka, USB kabel, rychlý průvodce, také bonusové doplňky jako sluchátka, ochrannou fólii.

GIGABYTE GSmart ELITE LTE Bílá
GIGABYTE GSmart ELITE LTE Bílá
GIGABYTE GSmart ELITE LTE Bílá
GIGABYTE GSmart ELITE LTE Bílá
GIGABYTE GSmart ELITE LTE Bílá
GIGABYTE GSmart ELITE LTE Bílá