Fotomobily dostaly nového krále

Jste na výletě a rozhodnete se pořídit pár fotek. Svůj digitální fotoaparát jste si ale nechali doma a sami víte, jak občas vypadají obrázky z vašeho mobilu. Neostré, se zkreslenými barvami… Darmo mluvit. To vše je minulostí, pokud se rozhodnete pro Samsung GALAXY K Zoom – jedinečné spojení špičkového telefonu a neméně kvalitního fotoaparátu.

GALAXY K Zoom sdílí podobnou filosofii jako starší model S4 Zoom. Tedy perfektní fotky zabalené v těle chytrého mobilu tak, aby šlo o sloučení dvou špičkových přístrojů a zákazník nemusel dělat kompromisy. Na co se tedy můžete od června, kdy K Zoom přijde na nás trh, těšit?

Základem je BSI CMOS snímač s rozlišením 20,7 megapixelů. K tomu se přidává desetinásobný optický zoom, výkonný xenonový blesk a optická stabilizace obrazu pro případ, že by se vám třásly ruce. Fotoaparát také nabízí řadu funkcí pro ještě snadnější ovládání a lepší výsledek. Například Auto Focus/Auto Exposure Separation pro přesné vyvážení světla a jasnosti. Ve výbavě má také režim Pro Suggest, který nabízí 5 optimalizovaných nastavení filtru, režim Selfie Alarm pro focení sebe sama s použitím časovače nebo možnost sledování objektu, díky které fotoaparát ostře zaměří pohybující se objekt.

Ani samotný hardware telefonu nezůstal nic dlužen pověsti posledních produktů GALAXY. Procesor je šestijádrový (4 x 1,3 GHz, 2 x 1,7 GHz), paměť RAM má hodnotu 2 GB. Pro uživatele je zde úložiště o velikosti 8 GB, samozřejmě nechybí slot pro paměťové karty (podporovaná velikost je až 64 GB). Další výbava odpovídá náročným požadavkům na spojení s vnějším světem - nabízí podporu sítí čtvrté generace LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2,4+5 GHz, Bluetooth 4.0, USB 2.0, NFC a satelitní navigaci s podporou standardů A-GPS a Glonass.

Těšit se můžete také na Ultra Power Saving Mode pro snížení spotřeby energie, S Health Lite pro osobní fitness a aplikaci Studio umožňující snadno editovat obrázky a videa přímo ve vašem telefonu.

Pokud nechcete čekat a rádi byste získali už dnes mobilní telefon, se kterým pořídíte špičkové fotky, rozhodněte se pro Samsung GALAXY S4 Zoom, který nabízíme v našich prodejnách, stejně jako v e-shopu.