Chytré hodinky Garmin Venu 2S, stříbrná

Chytré hodinky Garmin Venu 2S, stříbrná

Chytré hodinky Garmin Venu 2S, stříbrná

Úhlopříčka displeje 2,79 cm (1.1"), AMOLED, 360 x 360 px, Dotyková obrazovka

 • Elegantní chytré hodinky ke sportu i do společnosti
 • Pohodlné ovládání na 1,1“ barevném AMOLED displeji s vysokým rozlišením
 • Přesné měření pohybu a sportovních aktivit prostřednictvím GPS
 • Výběr z více než 25 sportovních režimů včetně běhu, chůze a fitness
 • Animované tréninky a silové tréninky s instruktáží pro správné cvičení
 • Monitorování denních aktivit, měření tepu, okysličení krve a kvality spánku
 • Dlouhá výdrž baterie až 10 dní pravidelného používání
 • Možnost bezkontaktního placení v obchodech s funkcí Garmin Pay
 • Upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy a e-maily
 • Synchronizace playlistů ze Spotify a vnitřní paměť až pro 650 skladeb
 • Ovládání hudebního přehrávače v telefonu a předpověď počasí
 • Odolné provedení s voděodolným krytím do 5 ATM

Kód výrobku: VENU2SSL

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Garmin Vivo

Nejprodávanější Garmin Vivo

1
Skladem

Chytré hodinky
Garmin Venu 2S


Žijte zdravěji, trénujte lépe a brzy poznáte rozdíl. S chytrými hodinkami Garmin Venu 2S ve stříbrné barvě vybavenými GPS, krásným 1,1“ AMOLED displejem, pokročilými funkcemi pro monitorování zdraví včetně srdečního tepu a míry okysličení krve nebo více než 25 sportovními režimya podporou animovaných tréninků lépe porozumíte tomu, jak funguje vaše tělo a snáze se dostanete k vašemu cíli. Současně vám zpříjemní váš život bezkontaktními platbami Garmin Paynebo možností synchronizace hudby ze Spotify.Styl pro každou příležitost


V hodinkách Garmin Venu 2S získáte nejen svého sportovního trenéra, ale také stylový doplněk k formálnímu i sportovnímu outfitu. Hlavní zásluhu na tom má barevný 1,1“ AMOLED displej, který poskytuje přehled o všem důležitém a to i na přímém slunci a umožňuje nastavení trvale aktivního režimu displeje. Elegantní styl pak doplňuje tvrzené sklo Gorilla Glass 3, nerezová luneta a pohodlný silikonový řemínek.


Chytré hodinky Garmin Venu 2S

Váš nový osobní trenér


Nyní už nepotřebujete osobního trenéra. Jeho roli dokonale zastanou sportovní hodinky Garmin Venu 2S s více než 25 sportovními režimyvčetně běhu, chůze, cyklistiky, plavání nebo golfu s možností rozšíření jejich počtu pomocí aplikací třetích stran. Nechybí ani možnost sestavení vlastního tréninku a instruktážní animace pro silový trénink, jógu nebo pilates zajišťující správné cvičení.

Sportovní režimy: Běh, Krytá dráha, Běžecký pás, Kolo, Kolo uvnitř, Chůze, Chůze uvnitř Lyže, Snowbord, Běžky, Plavání v bazénu, SUP (Stand Up Paddle Board), Veslování, Veslování uvnitř, Pilates, Jóga, Stepper, Eliptický trenažér, Kardio, Síla, Golf, Navigovat, Dýchání, HIIT, Snímek zdravotního stavu, Lezení uvnitř, Bouldering, Jiné (umožňuje vytvoření uživatelské aktivity)


Chytré hodinky Garmin Venu 2S


Mějte přehled o svém zdraví


Sledujte svoje aktivity a zdravotní stav s těmi nejpřesnějšími statistikami. Nová generace optického snímače tepové frekvence, přesnější měření okysličení krve, dýchání a míry stresuvám dají zpětnou vazbu o tom, jak dobrý je váš zdravotní stav a umožní zjistit váš věk podle kondice. Sledovat můžete i kvalitu vašeho spánku s radami na jeho zlepšení nebo svůj pitný režim.


Chytré hodinky Garmin Venu 2S


Zůstaňte ve spojení


Zůstat ve spojení s vašimi blízkými nikdy nebylo snazší. Jednoduše spárujte hodinky Garmin Venu 2S s vaším chytrým telefonem a dostávejte upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy a e-mailypřímo na jejich displej. Vaše tréninky si můžete zpestřit poslechem hudby se Spotify, Deezernebo Amazon Music. Nechybí ani předpověď počasínebo možnost bezhotovostních plateb v obchodech pomocí Garmin Pay.


Chytré hodinky Garmin Venu 2S

Špičková výdrž až 10 dní


Chytré hodinky Garmin Venu 2S vydrží hodně. A to nejen zvenčí. Díky špičkové výdrži až 10 dní v režimu chytrých hodinek můžete sportovat beze strachu z vybití a pro ještě delší výdrž si lze upravit nastavení pro režim úspory energie. Se svým voděodolnýmkrytím do 5 ATM se přitom nebojí plavání ani sprchování.


Chytré hodinky Garmin Venu 2S

Chytré hodinky Garmin Venu 2S, stříbrná
Chytré hodinky Garmin Venu 2S, stříbrná