Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Bosch WTWH761BY OBAL POŠKOZEN

Zboží je vyprodáno

Bosch WTWH761BY OBAL POŠKOZEN

Kód výrobku: WTWH761BY_ZT02
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Pračky zlevněné

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Vás potěší technologií Home Connect a samočisticím kondenzátorem. Velký výkon garantován společně se stále nízkou spotřebou energie ve třídě A++. Čeká vás příjemně tiché a šetrné sušení.

 

 

Sušení ohleduplné ke tkanině

Systém Sensitive Drying šetrně suší prádlo přístupem mírného teplého vzduchu ze všech stran a načechrává jej pomocí asymetricky zakřivených unašečů s měkčeným povrchem. Při sušení se tak prádlo pohybuje jako na vzduchovém polštáři. Výsledkem je nadýchané prádlo bez pomačkání.

 

 

Vyberte si z různých programů sušení

3 úrovně sušení - částečné usušení vhodné pro žehlení, částečné usušení vhodné pro nošení a kompletní usušení vhodné pro uložení prádla.

 

 


 

Správné doporučení programu

Aplikace Home Connect s funkcí Easy Start vás při výběru praní zbaví nejistoty a vždy doporučí ten správný program pro vás - přímo z vašeho mobilního zařízení. Zadejte jen barvu vašeho prádla, typ materiálu a stupeň znečištění přímo v aplikaci a zvolte ten pravý program pro dosažení co nejlepších výsledků.

 

Oblečte se ihned po usušení

Rychlé usušení během 40 minut, vhodné pro malé množství syntetického oblečení a tenkých tkanin, vysoce přesný systém kontroly teploty a sledování stavu stupně vlhkosti oblečení v reálném čase. Vaše oblečení si tak můžete obléknout ihned po konci sušení.

 

 

Technologie Home Connect

Neztrácejte čas vyčkáváním, než bude vaše prádlo hotové. S technologií Home Connet můžete úplně v kludu vyžít váš čas mnohem lépe. Pračka nebo sušička vám může zasílat automatická oznámení do vašeho mobilního zařízení a pohodlně vás tak informovat o aktuálním stavu programu. Zvládejte snadněji více věcí najednou ať již doma nebo venku.

 

Vynikající výsledky s úsporou energie

Inovativní technologie tepelného čerpadla, která se obejde bez klasického elektrického ohřevu, používá teplý vzduch k sušení oblečení, čímž výrazně snižuje spotřebu energie.